Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Indy 500


Mobii

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza wieksza praca w Rhino :) Zmusilo mnie zadanie na zadobycie certyfikatu na uczelni :) Wyglada jak wyglada, jeszcze troche pracy jest, ale jak na pierwszy mocno zlozony model to chyba nie jest zle :)

 

racecar.jpg

 

racecar1.jpg

 

racecar2.jpg

 

racecar3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie,ale po co sie bawisz w render od razu?:DDalbys clay'a zeby sczegoly obczaic.no i czy te rurki wchodzace w kadlub do zawieszenie kół?bo jesli tak to chyba powinno to byc zamontowane jakos a nie przyklejone do kadłubka:)

dużo pracy przed toą:D

 

Pozdraiwam i zycze owcnego dlubania w nosorożcu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm projekt z INDY 500 :D przypadkiem nie masz zajec z amerykanami ?? bo ja u siebie na uczelni mialem rok temu cos podobnego :] i tez projekt INDY hehe :] ciekawe co w tym roku wymyslA :] POZDRAWIAM !! i owocnej pracy zycze:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysol --> hehe dokladnie :P z amerykanami :) z Purdue University :)

 

hkropinski --> materialy sa standartowe z flaminga z rhino :) wiem ze lipne, postaram sie o lepsze na koncowe rendery :)

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to dokladnie letnia szkola grafiki komputerowej :] strzelam ze uczelnia gdzies w POZNANIU ??:> czy mi sie tylko wydaje ??:> ja to mialem rok temu ten sam projekt robiłem pace car z wyścigów ( taką bielutką corvee ). Fajna sprawa ja mam teraz zajęcia przez 3,5 tygodnia z wykładowcami z PURDUE bo nasza uczelnia ( WSIiZ w Rzeszowie) podpisała z nimi współpracę i mogę zdobyć amerykańskiego licencjata bez wyjazdu do USA hehe :] i własnie 1 cykl szkoleń mamy teraz:] narazie PHOTOSHOP i ogólnie 2 d ale już za tydzień zaczynamy 3d:] .... POZDRAWIAM !! i miłej pracy nad projektem .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nazywa sie to " letnia szkola grafiki komputerowej" ale o to samo biega :P hehe

 

hehe, nasza szkola WSKiZ w Poznaniu tez ma z nimi jakies uklady i przyjezdzaja do nas dosyc czesto :P

dzieki, Tobie rowniez milej pracy przy PSie i 2D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze nazwe zmienili hehe :] z tego co wiem bede mial z tymi samymi ludzmi 3d u siebie za tydzien co TY masz teraz :]..... a co do modelu to PODZIWIAM !! bo mi rhino nie podpasowalo :] a obiekt, ktory musielismy zrobic ( bo projekt tak zkladal, aby jeden model byl w rhino) to byla tablica z wynikami na torze:] jak jutro odkopie gdzies strone z naszym projektem to podrzuce CI .... pozdrawiam....:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moje to prawie wcale nie jest RHINO :] mielismy narzucone tylko, że 1 model ma być w rhino reszta to max:] i to robione na szybko dlatego nie wyglada za dobrze:].... mam nadzieje, że u nas nie wyskoczą tylko z RHINO bo polegne:] hehe :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności