Skocz do zawartości

Obiekt 3D: słuchawki Technics


Gizmo74

Rekomendowane odpowiedzi

Już prawie kończę modelowanie takiego prościutkiego modelu moich słuchawek, pozostały tylko kabelki no i materiały. Ja zazwyczaj wolę wymyślać jakieś swoje modele koncepcyjne - bo to jest chyba prostsze. Trudno zachować wszystkie wymiary i proporcje przenosząc model z realu do 3d :)

...A może ma ktoś takie same słuchawki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ale przeciez bump jest plaski i to bedzie wygladalo jakby...byly brudne :D

eee tia???? cholera ja bumpem robilem zawsze :P ale w maxie 5 widac wszystko daje rade zrobic :P

sluchawki bardzo ladnie wygladaja hemmm tylko boje sie ze mozesz je zniszczyc materialem :) teraz sa fajowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merv_ - scenę oświetliłem zwykłym skylightem :) tylko że ja to robię trochę inaczej.... Bo normalnie żeby w V-rayu uzyskać efekt światła nieba trzeba tylko zachaczyć Override MAX's w zakładce VRay::Environment a ja dodatkowo dodaję do sceny maxowe swiatło sky i je po prostu wyłanczam...łączam...łonczam... (nie wiem czemu, ale jak go włączysz to nie będzie działać :))))) i wtedy efekt jest taki jak widzisz . A to że jest w kolorze sepii to działanie photoshopa ...ale taki efekt można również uzyskać w Maxie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności