Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Wnetrze (Salon)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie po latach wszystkich forumiczow.

 

Przedstawiam wam jedna z moich teraznijszych prac jeden kadr jest zakonczony i gotowy aby wam pokazac.

 

- ujecie kamery na zyczenie pewnej osoby grr

- moze wyrenderuje kilka innych

- wizualizacja po obrobce w ps nie wsadzam ludzi bo to kicha :/

- mozliwe ze zmienie padanie swiatla

- tlo specjalnie zdesaturowane aby nie wpadalo w oko za bardzo mozliwe ze to zmienie na finishu

 

 

Pozdrawiam Serdecznie i czekam na komentarze.

 

Praca: Max oraz vr. retusz: ps

 

Ps.

Ten kwitek z tylu to kicz to wiem, nie mowcie mi rowniez o zapalonej lampie, oraz o tym ze zaciemno z tylu. ;]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wnetrze_1_2_300506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajna wizka, nie ma co. Tełko zdesaturowane spoko wyszło.

Jedyne do czego moża się przyczepić to skala krzeseł i foteli.. albo wysokość antresoli..

Krzesła sprawiają wrażenie za dużych, albo antresola za niskiej, albo o przez te fotele płaskie.. sam nie wiem...

 

Bardzo ładny cień na ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizka ok, podoba mi się pierwsze wrażenie. Ale... Meble takie sobie, kwiatek wiadomo, tekstura na kominku znajoma ale to nic. Widok za oknem za cimemny i w innych tonacjach niż wnętrze (ale nie rzuca się w oczy) a to co rzuca się w oczy to konstrukcja dachu. Tak skomplikowana na tak małym przekryciu, ale wygląda fajnie. Może tak miało byc. Ogólnie szacunek a efekt psuje najbardziej kwiat x2 i tło za oknem, no i troche nienaturalne kolory

wizualki.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie, ilość i nierównomierny rozstaw wiązarów kratowych jest troche dziwny, podobnie jak mega okno połaciowe i dociete do niego porzeczne belki. zabrakło imho sensu w konstrukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za kometarze i moze dam wam telefon do rchitekta co do dachu, krzeszla mialy byc duze, a andresola jest na wysokosci 2,10 chyba jak sie nie myle takiej samej co drzwi wiem ze to dziwne no ale nie ja to wymyslam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc przestrzeń pod antresolą jest strasznie niska sądząc po drzwiach które mają 210 cm na ściane to tam nie ma więcej miejsca, konstrukcja dachu nie jest napewno Polska :) ogólnie proporcje elementów więźby , belek oraz krokwi powinny być napewno inne. Wiązar kraktowy wygląda jak z zapałek, widząc deskę w kalenicy dachu sądzę że jest to imho amerykański patent ;). Obrazek ładny ale konstrukcja już mniej :) pozrawiam

 

Oczywiście konstrukcja też ładna ale nie racjonalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pomylilem kategorie do ktorej powinienem dac wizke. Poniewaz nie chodzilo mi zabardzo o ocene architektury, nie jestem architektem ani niechcial byc nim. Nie mam pojecia o laczeniach ani ak powinny byc zamontowane okna, dostalem rysunki wymodelowalem zrobilem render obrobilem w ps :] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie obrazek sprawia fajne wrazenie i jest ladny, swiatlo jest ok, materialy w wiekszosci tez fajne. Dach fajnie wyszedl. Architektura jest conajmniej dziwna (wysokosc barierek, okna polaciowe itd), ale to juz inni napisali i ujecie mi sie nie podoba zupelnie, ale nie miales na nie podobno wplywu, wiec ok. Teraz moje czepianie:

Co robi zmutowany megafaszystwoski rozmaryn w lewym dolnym rogu? Cokolik z doniczka pod oknem pasuje doskonale zupelnie do niczego. Zupelnie nie wiem co sie na antresoli dzieje, ten moment jest zupelnie nieczytelny. Ciekaw jestem na czym wisza obrazki na scianach, antyramy sa z tak grubego szkla, ze musza duuuuzo wazyc. Gdybys walna displacement na kamieniu, to wyszedlby lepiej, a tak to fototapeta sie zrobila. Czy swiatla pod antresola faktycznie mialy wystawac z niej, czy byc zlicowane? Milo by wygladaly mocniejsze odbicia na podlodze i gdyby w kominku troche drewna bylo. Nie za bardzo podobaja mi sie rolety, jakies plaskie i zbyt symetryczne.

 

(walsnie, pomyliles kategorie, trzeba bylo to do galerii wrzucac, bo tak wiekszosc bedzie oceniala nie to co trzeba.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to teraz ja :)

komentuje tak jakby to było w galerii...

po pierwsze miałeś poczekać na mnie, po drugie tamto ujecie, co go jeszcze nie masz, bardziej mi sie podobalo, ale do rzeczy:

-oświetlenie mi się osobiście bardzo podoba, choc naprawde zgasilbym te lampki pod sciana, no i zrobilbym moze ciemniej pod antresola

- niesmiertelna szmata na fotelu - nie komentuje :) aaaargh dałeś jeszcze druga no to przesadziles!!

- co do mocowania antyram to nie zgadzam sie z chalkiem (co kropelka sklei sklei żadna siła nie rozklei :) )ale faktycznie troche za grube to szklo...

- brakuje mi strasznie główek gwoździ (lub srub) na belkach tak jak na to patrze, kilka cylindrow i bardzo fajnie by bylo :) (mozesz sobie dorenderowac i dokleic same glowki w PS )

- w kominku jak slusznie zauwazono, brak drewienek i ja osobiscie bym "osmalił" wewnetrzne jego scianki

- podloga faktycznie matowa, a jezeli miala taka byc to chociaz schody moglby by bardziej odbijac, heh i wydaje mi sie ze maja materiał taki jak podłoga hehe ktoś je obłożył parkietem? :)

- przez okno dachowe milo by było chmurkę ujrzeć :) ale to taka moja fanaberia

- wiem że to nie ty jesteś projektantem ale brakuje mi oswietlenia antresoli i obszaru przed nią, tzn fizycznego oświetlenia w postaci lamp...

- i chyba tło ma leciutko inna perspektywe (hehe teraz ja przesadziłem :P )

 

to chyba wszystko co widzę teraz...

 

edit:

 

- szklo kominka jakies takie plastikowe...

 

3maj się mały

i czekam na inne ujecie...

 

greets

 

ps. przenieś wątek, chyba można, do galerii z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekowka za komentarze chlopaki nastepnym razem bede zwracal wieksza uwage na detale moze za tydzien pokaze ujecie numer 2. Tylko sprobuje wszystko poprawic albo przynajmiej wiekszosc co krytykujecie. Quadysz masz racje co do szmat ale co dwie szmaty to nie jedna zapytaj Kuszczaka :]

 

No i chyba zrobie jakies gwozdzie w belkach albo cos z tym jeszcze pokombinuje, co do obrazow to chcialem je powiesic linkami tak jak sie to robi ale wiadomo co... no ale w drugim ujeciu to zmienie.

 

Zmienie tez troszke oswietlenie, pobawie sie teksturkami bo nie mialem za bardzo na nie czasu.

 

No panowie wielkie dzieki za komenty kocham was ;]

Wiecie jak to jest jak sie nad czyms dlugo siedzi a trzeba szybko zakonczyc, to pewne detale ktore dodaja wlasnie smaczek wizualizacji uciekaja :(

 

Pozdrawiam

:*:*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie. Jeżeli patrzeć na szczegóły to kwiatki/rośliny po prawej stronie są takie same. Nóżki od foteli są zacienkie przynajmniej w tym oświetleniu sprawiaja takie wrazenie. a tak naprawde robi super wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiekne.

nie podoba mi sie tylko lampa, to ze z tylu ciemniej wg. mnie wyglada dobrze, jakby to przedstawialo moment gdy mamy piekne czyste niebo i nagle nadchodzi deszczowa chmura. Widac wtedy wyraznia granice, takze we wnetrzach.

Kwiatkiem tez sie nie przejmuj, gdybys nie napisal pewnie bym go nawet nie zauwazyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności