Skocz do zawartości

Jak Ztorzyc Ekipe Grafików


Riddick_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

mam 16 lat i w przyszłości chciałbym zajmowac sie grafika ale nie wiem co w tym kierunku mam robic chcialbym byc w ekipie kolesi grafików i tworzyc animacje albo pracowac przy grach komputerowych jak wystartowac! Bo na grafice troche się znam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

najlepiej zaczac z grubej rury,ale jesli nei masz mozliwosci to poszukaj jakiegos teamu ktory cos tworzy dolacz sie (gry animki albo cos)

stworz swoje portfolio internetowe zawierajace twoje postepy, animacje, 3d still, low poly etc

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz portfolio, masz robotę :-)

Czyli najlepiej zrobić kilka pokazowych prac którymi będziesz mógł się chcwalić.

Bo na słowo nikt ci nie uwierzy :-)

 

A jak już będziesz miał coś do pokazania to wysyłaj do potencjalnych pracowadców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz portfolio, masz robotę :-)

Niestety się nie zgodzę :( Nie wiem dlaczego ale cięzko jest coś znaleźć, przynajmniej w moim przypadku ;)

 

A co do tematu, najlepiej zacznij juz tworzyc kontakty, wraz ze wzrostem umiejętnosci bedzie sie ich pojawialo coraz więcej, taką mam nadzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie stawiaj tyle wykrzykników!!!! i to po każdym zndaniu!!! ;)

 

Jak pokażesz że naprawdę masz niezłego skilla, to ludzie sami chętnie dołączą do twojej grupy... Jeżeli natomiast sam za dużo nie potrafisz, masz jednak zadatki na menagera, to raczej ciężko będzie zebrać dobrych ludków ;)

 

edit -> MaGuu - może dlatego że twoje porfolio nie działa? jak klikam w "works" to przekierowuje mnie na jakąś stronkę z tapetami do komurek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu -> mam i to pewnie nie jednego, ale tym razem to nie o to chodzi...

Już wpadłem na rozwiązanie - po prostu jak wchodzę na twoje porfolio to z lewej pojawia się okienko reklamowe republiki, nakładające się na samo menu... Dlatego klikając w nie przenosiło mnie tam - choć myślałem że klikam w menu strony... Jak wyłaczyłem to okienko to już wszystko gra...

 

Ale zastanowił bym się nad umieszczeniem menu gdzieś indziej, bo wchodziłem najpierw dwa razy i robiłem tą samą akcję - myślałem że naprawdę nie dziabie Ci strona, co zniechęciło by mnie do dalszych dociekań jakbym był pracodawcą ;)

 

pozdrawiam i powodzenia więcej z pracodawcami w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety się nie zgodzę :( Nie wiem dlaczego ale cięzko jest coś znaleźć, przynajmniej w moim przypadku ;)

Bo jest trochę ubogie :)?

 

-----------------------

 

Damian - Jak się wykażesz sami Cię znajdą. Pełne ŁADNYCH prac portfolio , trochę posiedzisz na forum , poznasz ludzi i wtedy MOŻE Ci się coś trafić.

Bo samym oświadczeniem że troszkę na graficę się znasz nic nie zdziałasz.

Tak samo nie wysuwaj takich rzeczy jak Ci znajomi i rodzina powiedzieli że ładnie i się chwalą twoim hobby dziadkom ;].Wrzuć do Galeri pracki jak komputer wróci , dostaniesz opinie , oceny i wtedy myśl co dalej. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maguu heheh :) moze liczniejsze ale jakie brzydkie ;P [joke]

mi sie wydaje ze chlopak troche zawczesnie mysli o robieniu tego na powaznie narazie jest mlody powinien sie uczyc zbierac doswiadczenie a zobaczy ze za jakis czas (rok dwa ??) beda ludzie do niego przychodzili stworzy super portfolio i bedzie cacy

ps. taki to ja mam plan ale ciiiiii :D

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha bardzo śmieszne ;) jest bardziej bogate niz killthepoligon :P

 

Chyba nie przejrzałeś naszego całego 518 postowego wątku ;)

[to nie jest dogryzanie ;] ]

 

nielot - chciałem to napisać ale jak się już uparł to niech sam się rozmyśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Pracodawcy wyślesz link do 580 postowego wątku ? ;)

 

Chveti wiem ze to nie jest dogryzanie:)

 

A co do tematu, niekoniecznie musi się zniechęcić, jeśli juz chłopak coś potrafi, to moze zaczynac od jakichs drobnych rzeczy, jak np stworzenie modelu do logo w layouncie. Z czasem bedzie sie rozkręcał i budował znajomości ;) Ale i tak najważniejsza jest praca w pocie czoła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku jak sie zjawiasz z nikad to nawet poczatkujacy nie beda chcieli z Toba w ogole gadac a co dopiero pracowac ;) no chyba ze kolesie z miasta :)

 

Wiec wrzuc kilka swoich gotowych prac pokaz skilla jakiego masz i napewno ktos sie znajdzie do wspolpracy :)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu, niekoniecznie musi się zniechęcić, jeśli juz chłopak coś potrafi, to moze zaczynac od jakichs drobnych rzeczy, jak np stworzenie modelu do logo w layouncie. Z czasem bedzie sie rozkręcał i budował znajomości ;) Ale i tak najważniejsza jest praca w pocie czoła :P

Akurat w mojej wypowiedzi nawiązałem do siebie ;) Pamiętam jak w wieku 14 czy 15 lat zrobiliśmy grupę: Ja , Falcrum , Archangel , Shahow , Pussik ;> ....jeszcze chyba ktoś był. Nie wypaliło kompletnie i na początku zaraz kilka konfliktów się porobiło - kto miał być tym ważnym? Ale ogółem patrząc ...daje to doświadczenie :) Ja jakoś z AG'iem już rok wytrzymuje bezkonfliktowo , miwt jest z nami już pół roku chyba i nielot się aklimatyzuje :). Narazie stop i współpracuje się bez żadnego problemu , ale jak się było kompetnym dzieciakiem to i problemy były ; ] Także nie mam nic przeciwko zakładaniu grupy ale z samego początku zaowocuje to zachętom i doświadczeniem , bądź zniechęceniem.

 

Pozdrawiam.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności