Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokój dzienny.


Rekomendowane odpowiedzi

Vizka zrobiona na podstawie mebelków BRW system re_set. Wykorzystałem gotowy układ mebli, po części z powodu deficytu kreatywności i czasu żeby coś samemu wymyślić (a portfolio trzeba sobie budować, w końcu mam wakacje i taki sobie cel postawiłem), po części ponieważ moge porównywać z zdjęciem (i popracować nad realizmem), no dobra, dosyć tłumaczenia sie, oceniajcie :)

daycam16to.th.jpgnightcam15oh.th.jpg

 

PS. Tak przy okazji: Jak zrobić dywan beż użycia Hair and Fur i pluginów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DesignStudio -> A mógłbyś dokładnie napisać co jest nie tak z oświetleniem ?

Pierwszy render jak dla mnie za bardzo przejarany przy oknie i brak widoku za nim

Kurcze, a ja myślałem, że to będzie bajer :P ...

Ale zobacz załącznik, zdjęcie robione w pochmurny dzień, pomiar światła centralnie ważony (canon g5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moim zdaniem świetna praca. Również mam okazje porównać ze zdjęciem z katalogu i uważam, że jest elegancko, uwzględniony każdy szczegół. Jako początkujący użytkownik tego programu chciałbym zasięgnąć informacji na temat użytych w tej scenie materiałów. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz załącznik, zdjęcie robione w pochmurny dzień, pomiar światła centralnie ważony (canon g5).

 

streaker: jesteś pierwszą osobą która robi wizkę według schematów fotograficznych - ekspozycja na jeden konkretny punkt a nie tak jak widzi ludzkie oko pośrednio poprzez wszystkie ekspozycje. przejaranie jest jak najbardziej na miejscu :)

wizka niezła. prosi się tylko o zapełnienie czymś pierwszego planu: może sofa? może jakaś jeszcze jedna poducha? imo za pusto jest na dole :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Ładnie... Bardziej przypada mi do gustu render "dzienny", na nocnym brakuje mi jakiegokolwiek tla za oknem... Na Twoim miejscu urozmaicilbym jeszcze "biblioteke", wszystkie ksiazki wygladaja niesamowicie podobnie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim, za to, że chciało sie wam pisać :)

tweety - mysłałem nad tym, ale poduchy nie za bardzo mi podchodzą, kanapa za dużo by zasłoniła, dlatego zastosowałem najprostszą metodę : wykadrowałem z 1280x1024 na 1280x860.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności