Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Shark Concept


Homa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Już od miesiąca chyba próbuję wyrenderować swój pojazd w jakiś naprawdę przyzwoity sposób... i nic :-(

To co widać poniżej to pierwsze konkretne rendery zrobione około dwóch tygodni temu. Nie potrafię zrobić tego lepiej, a wierzcie mi że się starałem. (Kombinowałem z materiałami i oświetleniem)

Prośba zatem do wszystkich profesjonalistów o precyzyjne wytknięcie wszystkich błędów i niedociągnięć. Walcie śmiało... może w końcu się nauczę :)

 

[3ds max7, VRay 1,47, bez postprodukcji]

 

hc716ht.jpg

 

 

hc726io.jpg

 

 

hc735sa.jpg

 

PS. Czy ktoś mi powie dlaczego tło za szybą jest takie ciemne? Najbardziej to widać na pierwszym renderze. Na szybkę w REFRACT wrzucona jest mapa - na bokach czarna w środku biała. Naprawdę nie wiem co jest przyczyną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Fajnie że wam się podoba!

Tak to mój pojazd: coś na wzór rekina z ogólnymi proporcjami nowego BMW serii 6.

hkropiński co masz na myśli mówiąc że jest za czysto? Powinno być bardziej "blur", czy ochlapać go błotem (hi hi)?

Nio... render z tyłu jeszcze nie jest wyrenderzony, może niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiata, kształt auta, światełka, wnętrze,

jedynie to w widoku z góry felgi wygladają płasko jak tekstura

 

-edit-

popatrzyłem jeszcze raz i felgi maja zbyt cieńkie ramiona (na głębokość) sa zbyt delikatne, mialem podobne w kadecie i pamietam ze mialy z 2,5 centa na grubosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że to mustang na początku. :)

W sumie dobrze wyszło, natomiast na pierwszy rzut oka przyczepiłbym się do lakieru, brakuje mi trochę starego dobrego shellaka. :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar - masz rację z tymi felgami! Za cienkie...

co do lakieru to sporo kombinowałem, a i tak na końcu wróciłem do pierwszej wersji, bo wydawała mi się najciekawsza... tak jak pisałem - lepiej nie umiem :-)

A co z tą szybą słuchajcie? Ma ktoś pojęcie (przeczytajcie PS pod obrazkami)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności