Skocz do zawartości

Jakiego programu użyli ??


Ebor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dzieki CzAk1 za zainteresowanie :D ale chodzi mi o to jakich progr. uzywaja do produkcji tych animacji, ktore podalem po adresie str. Jakby 2D w swiecie 3D... Ja bym wszystko w 3d studio maxie zrobil ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki CzAk1 za zainteresowanie :D ale chodzi mi o to jakich progr. uzywaja do produkcji tych animacji, ktore podalem po adresie str. Jakby 2D w swiecie 3D... Ja bym wszystko w 3d studio maxie zrobil ;P

mozna cos podobnego osiagnac przy pomocy materialu ink paint...alebo przy pomocy plugina renderujacego ILLUSTRATE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak rowr :) ale chyba predzej mozna sobie wrzucic jakis filmik w tle i dodac np. jakies paski ktore poruszaja sie w przestrzeni :D uzywajac np After Effects lub Combustiona ??

 

Illy : Miasto robie dalej tzn. narazie nie bo koniec semestru i duzo pracy... ale zrobie. A tak przy okazji potrzebuje kogos kto moglby mi zrobic muzyke do tego filmu :). kumpel obrazil sie ze mu nie zrobilem okladki do plyty - nie zrobi mi muzki do filmu :D. Moze Ty illy ?? albo znasz kogos kto by mogl to zrobic bo wydaje mi sie ze masz do czynienia z muzyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te animki to rzeczywiśce...można zrobić co nieco w oprogramowaniu do 3D ja Max...ale duzo tam jest takiego montażu w oprogramowaniu do kompozycjonigu jak AF.

Wogóle to wie ktoś jak mozna nazwac ten styl jaki prezentuje np. ten Lightborne. Taki design jest bardzo popularny teraz i chyba nawet moge sie pokusić o nazwanie tego stylem artystycznem naszej epoki. Może to jakiś odłam impresjonizmu?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten styl nazywa sie Motion Design. Chlopaki z tego co widac takze posilkuja sie programem do 3d co widac. Aczkolwiek glowna robota to typowy kompoziting w programach do tego przeznaczonych czyli np.After Effects, Combustion, Fusion, lub innym. Fajna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności