Jump to content

Scena 3D: Schody


Recommended Posts

Witam.

Moim zdaniem pracka ogólnie dobra ale może być lepsza jeśli nad nią popracujesz. Dlaczego 4 pierwsze schody od góry mają wypełnione postopnie natomiast pozostałe są puste? Czy jest to celowy zabieg aby ukryć połączenie biegu ze spocznikiemi ścianą? Czy może te schody mają akurat taką konstrukcję?

Schody z drewna gięte - http://www.marchewka.pl

Po drugie uważam, że elementy balustrady, mam tu na myśli słupki, są według mnie za grube. Poza tym te schody są zbyt strome.

Podoba mi się również materiał szyby w drzwiach po prawej stronie ale czy te drzwi nie kolidują ze schodami przy pełnym otwarciu?

Wszytskie te elementy to jednak kwestia gustu. Czekam na update. Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Fajna scenka bardzo mi się podoba. Czuje się fajny klimacik tego pomieszczenia. Zawsze chciałem mieć taki przytulny pokój/przedpokój :)

Materiał schodów tylko do poprawy.

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

royart -- 4 pierwsze schodki są wypełnione, ponieważ ma to ukryć łączenie ze ścianą ale tak jest w realu, podobnie jesli chodzi o grubość słupków i o otwieranie drzwi w stosunku do schodów.

 

OverRide -- lewitowanie schodów jest spowodowane złą ich teksturą ... ale poprawić to będę mógł w przyszłym tygodniu gdy wybiorę się tam z aparatem :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy