Skocz do zawartości

...smok


Kseronarogu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo sumpatyczna bestyjka - drżniąmjedynie łuski, które nijak mają się do zagięć części ciała - ogon czy łapy. Nie czuć trochę przez to bryły postaci.

Mały minus również za zbrojhę na karku - też jakaś taka :/

Facjata wyszła wspaniale. Ogólnie bardzo sympatyczna i detaliczna pracka.

 

Pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny smok, ale tak jak giorgione napisał te łuski (ich teksturka) powoduje, że nie czuć bryły tego monstra. Są poprostu za bardzo jednolite ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna bestia. Podpisuje sie pod pozostalymi w sprawie lusek. Kojarzy ktos Jima Burnsa? Ten to mial cierpliwosc do lusek i innych detali. Detale i poziom dopracowania fajny ale moze troche to zbyt poukladane dla mnie :) dalbym mu wieksze skrzydla co by grozniej wygladal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadr jest spox. Atmosfera, kolor i klimat super. zastanawia mnie jedynie podział na plamy... Wszystkie są tej samej temperatury... Dlaczego?. Ta szarość na jego zbroji np. nie ma podziału na światło i cień. Czyli brak koloru. Dlaczwgo? Nie powiem Ci : Co jest żle, bo wiem, że Ty sam _jak do tego dojdziesz-to zaprocentuje.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zbroja na cycach nie bardzo pasuje (za ciezka jest) do calego design, luski, jak i sama praca sa plaskie no i kolory moglyby byc bardziej interesujace. jak narazie w pracy masz 2 odrebne plany i rownie dobrze zamiast smoka moglbys wstawic cokolwiek innego wyszlo by to samo. troche brak konsekwencji z ktorej strony pada swialo, lub jakie swiatlo. sprobuj dodac troche niebieskiego do tego smoczka, skoro masz tak mocn o niebieskie niebo, i pozbadz sie czarnych cieni. poszukaj troche fot rycerzy i zobacz jak zbroja odbija swiatlo z otoczenia i wykorzystaj to w pracce. to samo tyczy sie lusek, w koncu tez jakas to zbroja tam jest. i zapomnij o dodge/burn te 2 toolsy nie sprzyjaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie, ale drażni mnie że nie zrobiłeś tła tylko wstawiłeś zdjęcie:/ No i jeszcze jedna rzecz którą ja bym zmienił to ten niby poancerz...jak dla mnie forma takiego niby herbu nie pasuje....moze to powinno być coś w rodzaju napierśnika...no wiesz takie jak niektórzy rycerze mieli:D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności