Skocz do zawartości

Obiekt 3D: czajnik


Damiano

Rekomendowane odpowiedzi

klik

 

Jest to moja pierwsza praca (to co zrobiłem poprzednio to było właściwie wstępne zapoznanie z programem), jak widać jest na podstawie tutoriala. Proszę żebyście ją ocenili i doradzili na przyszłość co zrobić żeby wygląd był bardziej naturalny.

 

BTW mam wersję demo cinema 4d, w której niestety nie można zapisywać. Czy jest może wersja darmowa, która pozwala na zapis, jakaś starsza,uczniowska itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Damiano jeśli masz na myśli problem tego typu że tworzysz model z podstawowych brył (czyli przy czajniku korpus to jedna bryła, uchwyt druga a pokrywka trzecia) i one się przenikają i nawet jak je połączysz to zostają poligony np. uchwytu "wbite" w bryłę czajnika to normalne jest. Można użyć funkcji boolean ale to miesza w siatce i jest masa ręcznej roboty. Lepiej wyjść od prostej bryły i przez poly modeling zamodelować korpus a później extrudem i innymi funkcjami wymodelowac reszte. Czyli krótko mówiąc leiej robić z jednego kawałka od początku. Mam nadzieje że o to chodziło:) Jeśli nie to sorki:) Poza tym zajrzyj do inych działów forum a powinieneś sporo o modelowaniu znaleźć informacji. A co do prac to jak na sam początek to całkiem ok. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności