Jump to content

Obiekt 3D: czajnik


Recommended Posts

klik

 

Jest to moja pierwsza praca (to co zrobiłem poprzednio to było właściwie wstępne zapoznanie z programem), jak widać jest na podstawie tutoriala. Proszę żebyście ją ocenili i doradzili na przyszłość co zrobić żeby wygląd był bardziej naturalny.

 

BTW mam wersję demo cinema 4d, w której niestety nie można zapisywać. Czy jest może wersja darmowa, która pozwala na zapis, jakaś starsza,uczniowska itp?

Link to comment
Share on other sites

nie jest złe ale cienie to tragedia daj więcej sampli więszą rozdzielczość nie wiem za bardzo co bo cineme to z opowieści znam

i nie kompresuj aż tak tych jpeg-ów bo dużo gorzej wygląda to wszystko

a poza tym

keep working ;-))

Link to comment
Share on other sites

Damiano jeśli masz na myśli problem tego typu że tworzysz model z podstawowych brył (czyli przy czajniku korpus to jedna bryła, uchwyt druga a pokrywka trzecia) i one się przenikają i nawet jak je połączysz to zostają poligony np. uchwytu "wbite" w bryłę czajnika to normalne jest. Można użyć funkcji boolean ale to miesza w siatce i jest masa ręcznej roboty. Lepiej wyjść od prostej bryły i przez poly modeling zamodelować korpus a później extrudem i innymi funkcjami wymodelowac reszte. Czyli krótko mówiąc leiej robić z jednego kawałka od początku. Mam nadzieje że o to chodziło:) Jeśli nie to sorki:) Poza tym zajrzyj do inych działów forum a powinieneś sporo o modelowaniu znaleźć informacji. A co do prac to jak na sam początek to całkiem ok. Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy