Skocz do zawartości

animacja 3d: obsluga katapulty


vv3k70r

Rekomendowane odpowiedzi

wygrzebalem archiwalia archiwaliow, plik jest mocno skompresowany i wjakijs dzikiej rozdzielczosci , ale po dekompresji (kazdy moze sobie sam, a jak mam mocny komp to nawet nei musi) daje sie go obejrzec,

 

461kb

http://www.skola.trelleborg.se/~przemyslaw.kowalski/prekambr/szczelamy_z_pulty.avi

 

jest tam banda krasnali (tekstur nei ma, bo jak 9 lat temu to byly takie te p166 i 16 ramu :) a "X-wing vs Tie-fighter" w ktorym tekstury pojawily sie na powaznie pierwszy raz byl calkiem nowa gra)

 

ten koles w pomaranczowo niebeiskich gaciach ma lunete i sie lampi w costrzelac, macah tam do nich lapami, jeden trzyma sztandara, jeden siedzi na pociskach, dwoch kreci korba a jeden laduje ten dymiacy pocisk,

a to wszystko stoji w blocie,

 

wszystko trzyma sie na linkach i obraca na pivotach, kosci byly mi wtedy jeszcze obce, wiec utrzymanie tego w takim stanie kosztowalo duzo nerwow, nei wiem czy tu jest co komentowac, to jest prehistoria :)

 

 

jakos jest jaka jest :) wykopaliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w tam zaraz olewali, na pare blyskawic dlubanych piorkiem i rylcem na tasmie wydawali krocie :) zrobienei tego na kompie bylo drozsze niz recznie, a garstka ludzi ktorzy to umiala zrobic ladnie i szybko..... to po prostu bylo wtedy polowanie z armata na muche, dzis... dzis komputery sa inne, programy doskonalsze, umiejetnosci powszechneijsze dzieki wymianie mysli w necie.....

 

the world has change, I feel it in the net, I fell it in the soft, I feel it in hardware... thou thee was hast been forgoten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności