Skocz do zawartości

Postać 3D: Rei Ayanami


WLAD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! jest to moja pierwsza "praca" więc prosze o GŁĘBOKĄ wyrozumiałoś :P tak więc pracuje nad postacią Rei Ayanami, czyli 1st children z anime pt. "Neon Genesis Evangelion". Postac robie kompletnie for fun. C&C mile widziane byle nie za mądre bo moge nie zczaic ;P a oto i moje wypociny...

 

rei48mf.jpg

rei53hu.jpg

rei68ak.jpg

 

ps. jesli któryś z Adminow jest fanem NGE prosze mnie nie banowac odrazu za tą profanacje Rei :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zdecydowanie złe proporcje, twrza za bardzo wydłużona. Wbrew pozorom modelowanie postaci w tym stylu jest dużo trudniejsze niż "klastcznych" tutaj postać jest tak dostosowana żeby wyglądał dbrze narysowana/namalowana. Dlatego po przeniesieinu do 3d większość postaci z anime wygląda nieciekawie (chyba że są to roboty/ mechy itp.) Uproszczenia anatomii stosowane przez japończyków są praktycznie niemożliwe do wiernego odwzorowania w 3d.

 

Polecam video-tutek z http://www.forum3d.kom-net.pl Dotyczący modelowania postaci z anime/mangi, napewno Ci się przyda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czar animki polega na tym ze jej odwzorowanie jest neieuklidesowe, z kadej strony profil jest innej bryly, zawsze by oddac idealne wrazenie :)

 

podrobienei tego w przestrzeni jest z zalozenia neimozliwe,

 

ale Twojemy modelowi brakuje jeszcze siaty, zagesc go, podbrodek zrob gladszy (bedzie dobrze wygladac mimo braku szpikulca, taki skos sie wysuje tylko dla widoku z przodu), na srodku kazdego "wlosa" daj loop i podnies go nieco, no i material, co najmniej kreskowkowy wypada uzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek THX zalinka z pewnoscia sie przyda!

A co do tych proporcji to sam to odkrylem jeszcze przed praca, ze niemozliwym jest znalezienie frontu i sajdu w tych samych proporcjach. A co do brody to zastanawialem sie wlasnie nad jej stepieniem. Tak wiec dzieki za wszystkie rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ppomysl jak najbardziej ok :) -wektor- gdyby sie nie dalo styworzyc modelu takiej glowy to by nie bylo figurek wzorowanych na postaciach z anime (chociaz zgadzam sie co do tego idealnego wrazenia)...-WLAD- powinienes popracowac nad twarza by jakos ladnie wygladala - proponuje wykorzystac jako referki zdjecia figurki Rei- kilka zamieszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki eco za fotki i dales mi pewien pomysl, zaraz wchodze na allegro i szukam figurki Rei na sprzedaz :D mysle ze nie bedzie to glupi pomysl, najwyzej zaczne od nowa. I pewnie to mi sie przyda, od nowa, od nowa, cos poprawic z czyms sie zapoznac i moze w koncu kiedys cos mi wyjdzie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności