Skocz do zawartości

Budynek_ low-poly (duże)


czarodziej3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tutaj zupełnie nowy (zazwyczaj siedzę na forum3D). Chciałbym przedstawić wam mój budynek low-poly. Mam nadzieje że wam się spodoba.

 

Co do materiałów referencyjnych to zapraszam do Łodzi na ulice Tymienieckiego 30 A tam znajduje się właśnie ten budynek. W 90% wygląda jak prawdziwy – nie licząc wnętrza.

 

Czekam na konstruktywną krytykę.

 

P.S.

Co do dachu to za bardzo i tak go nie widać więc nie zbytnio nie bawiłem się w detale.

rem_dfor1.jpg

 

rem_dfor3.jpgrem_dfor4.jpgrem_dfor5.jpgwir1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co do brudzenie nie wchodzi w grę, dlatego ze w rzeczywistości jest to dawna remiza przerobiona na biurowiec i cegły są super odnowione - nawet nie wiecie jak mnie kusiło, aby troszkę porobić zacieków, ale nie.

 

Co do wielkości to 1024-1024. Budynek jest podzielony na 7 części. Każda ma swoja teksturę.

 

Co do tripów to nawet nie pytajcie - troszkę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie takie low-poly znowu;)

 

Świetny model, ale niewiem poco aż tyle tekstur(No chyba że jakieś dodatkowe bumpy itp.) Można to było w jednej 1024x1024 zrobic(game-art, też zależy do jakiej gry, jak FPP to teksturki muszą być lepsze:)) Tekstura cegieł jest tak czysta że wystarczyło by jeden seemless kawałek jej dać zmapować go jakoś rozsądnie.

 

 

Edit: Nie zauważyłem że w środku też są tekstury:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten budynek właśnie idzie (a właściwie już prawie wszedł) do czegoś takiego jak FPP więc tutaj jakość tekstur i dokładność budynku były sprawami kluczowymi.

 

Na początku chciałem to mapować na jednej tekturze ale jak spostrzegłem że jakość jest fatalna to niestety trzeba było obiekt trochę pociąć.

 

 

Tak do środka będzie można wejść i sobie pochodzić - planowałem zrobić choć piętro ale sobie ostatecznie darowałem gdyż trzeba było by zrobić schody a to dość niezłą ilość trójkątów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz_Real - witaj człowieku nie ma cię na gg aż zacząłem się martwić musimy pogadać odezwij się do mnie kiedyś.

 

Tak na razie auto poszły w od stawkę teraz low-poly a już w niedługo moja pierwsza animacja (przynajmniej pomysł już mam).

 

P.S.

Wstawiłem taki sam wątek na Forum3D i są 2 odpowiedzi (w tym jedna moja) ma 39 wyświetleń - nie wiem dlaczego ale prawie zawsze tak jest że prawie nikt nie chce komentować to co robię a jak coś komentują to się o pierdoły czepiają. Ja nie rozumiem tych ludzi - o co im chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności