Skocz do zawartości

Postać LP: Mroczny Typ (WIP)


Przybysz

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na odgrzewany kotlet. ;)

Typek był zaczęty do minibitwy i pochodzi z komiksu Soul Saga. Z różnych powodów nie został dokończony ale mam nadzieje że teraz się uda. Tak dla przypomnienia, chodzi o takiego gościa.

koncept1of.th.jpg

 

Na koncepcie niewiele widać i będzie sporo improwizacji, zatem wszelkie komentarze będą mile widziane.

 

Tak wygląda caly gość.

fullbody8xg.th.jpg

Jeśli po rigu dłonie nadal będą koślawe zrobie je od nowa.

 

Początek textury pancerza.

zbroja2mm.th.jpg

Strasznie wolno mi idzie to malowanie, może za 2 dni bedzie jakiś progres :(

Co do textury to będzie jedna 1024x1024 +ewentualny Spec i Emissive.

 

EDIT:

Zapomniałem, gość ma 2890 trisów

 

SOUL SAGA its logo and all characters are TM & 2000 Stephen Platt and Christian Lichtner. ALL RIGHTS RESERVED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajnie fajnie, gosc ma podobna glowke jak ta Twoja z awataru :) ah ale to takie male spostrzezenie i w sumie nie wiem po co je napisalem. Co do samego modelu to bardzo bardzo fajnie :) Naprawde czekam na update'y bo zapowiada sie bardzo ciekawie.

Mam jeszcze takie szybkie pytanie... jak nauczyles sie tak modelowac, masz moze jakies ciekawe tutoriale, czy to metoda prob i bledow. Nie musisz odpowiadac bo wiem ze czasami takie pytania autorow watkow olabija po prostu :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bo na avatarze jest głowa własnie tego typa, tylko nie widać, że nieskończona jest. Narazie chce się skupić nad pancerzem bo malowanie textury głowy to sama przyjemność. Jej skończenie zostawiam sobie na deser. ;)

Co do samego modelowania to trudno wskazać jakiekolwiek tutoriale bo oglądając/czytając ich dziesiątki z każdego czerpie sie to co najbardziej nam pasuje. Pozostaje to tylko stosować w praktyce i z czasem wychodzi to coraz lepiej. Niezastąpiony jest jak zwykle Ben Mathis (Poop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że za dużo odbiegasz od tego co jeszcze widać w koncepcie, jego głowa robi wrażenie jakby to był ktoś inny niż ten ze stronic komiksu, po za tym zbroja w pewnych miejscach wygląda jakby była trochę zbyt cieńka, no i coś co ktoś już zauważył przy innym modelu, z twoją improwizacją zbroja na klacie nie pozwala mu się schylić, heh miałbym wątpliwości, czy pozwala mu w ogóle oddychać ... po za tym na razie jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heZrou:

Koncept traktuje bardzo luźno bo niewiele na nim widze, a szczegułów to tam nie ma żadnych. To będzie bardziej postać inspirowana tym komiksem niz żywcem wyjęta z komiksu. Co do grubości zbroi i możliwości oddychania, schylania sie czy robienia salt to proponuje zajżeć tu: http://www.freewebtown.com/italica/italic_military/general_italic/armor/body_armor/musc.html Ci co to nosili też nie mieli łatwo. Dodam jeszcze, że rycerze również mieli nie lada problem jak chceli sie schylić, wejść na konia lub podnieść sie po upadku. Ato jest tylko posać komiksowa.

 

Test kolorków pancerza:

kolorki0ha.th.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności