Skocz do zawartości

Scena 3D:"Enjoy the silence"(czlowiek)


Richie

Rekomendowane odpowiedzi

Głowa(rezultat boxmodelingu)

2a.jpg

nie zalezy mi na duzej szczegolowosci wiec zastosowalem troche uproszczen zalezy mi na stworzeniu scenki ktora wygladala jak w teledysku Depeche Mode "Enjoy the silence". Sadze ze najlepiej bylo by uzyc w tym celu materialu typu Ink'n'paint na dole przyklady. POTRZEBNE komentarze sugestie

man.jpg

M14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Render troche niewyrazny, slabo bryle widac , ale jesli sie nie myle to: czaha na gorze troche wgnieciona troche zakraglij tzn do przodu nie ktore vertexy deczko, oczy wydaje mi sie troche za szeroko rozstawione blizej do nosa przysun troche, slabo zarysowane kosci policzkowe , dol nosa tam za plaski po bokach, czy to nad gorna warga to wgniecenie ? nie moze tak byc, szczeka troche slabo zarysowana poszerz , podbrodek za waski,(to ma byc kobieta jesli tak to dwieostatnie uwagi niewazne no moze minimalnie szerzej) pokaż może rzuty z profilu z przodu z siatkami, i wrzuc widoki z viewporta nie rendery (jeszcze przydaly by sie siatki bez smootha zeby mozna sie bylo w niej polapac). Im wiecej informacji nam dostarczysz tym latwiej bedzie dawac wskazowki , porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności