Skocz do zawartości

Effekt strzełającej zbroi...


Gość Igoreshkin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

??? Jaki efekt? Jakiej "strzełającej zbroi". Nie mam pojęcia co to jest strzełanie, poza tym nie mogę sobie wyobrazić jak zbroja "strzeła". Napisz normalnie pytanie, podaj jakieś przykłady (obrazki, animacje) i nie podawaj maila, bo forum jest po to, żeby tutaj pisać - na pocztę nikt Ci nie odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What?? Aż sobie w google wpisałem to tajne słowo ale nic... :)

 

P.S

Napisz dokładniej o co chodzi bo aż ciekaw jestem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki maly problem z kad scagnac direct 3d???

Pomuzcie plz tobardzo wazne bo bez niego nie moge uruchomic mojej gry napiszcie dajcie link cokolwiek plz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master...zes wymyslil....internet na dyskietce? ja ten tego go z sieci sciagalem!! wydaje mi sie ze ta strzelajaca zbroila cos...i tu chodzi o animacje...moze cos a'la Lara Croft!! a ta Directa3d to jakis program do 3d? Grosu masz wlasną gre? i ci nie chce poojsc? popros!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje, że ta "strzełająca zbroja" to błysk światła skierowany od zbroi do "obserwatora" (oglądającego obrazek) mogę się mylić ... to luźna interpretacja ;)

Co do tego, jak ten efekt uzyskać, to musiałbyś pierw napisać w czym chcesz ten efekt uzyskać.

GrOsU piszesz tak, ze nie wiem czy traktować to na serio czy też nie (i dlaczego w temacie który nie ma nic wspólnego z twoją prośbą?)... ale directx znajdziesz przy niemalże każdej grze no i z neta, wpisz w google (taka mało popularna stronka dla wtajemniczonych 0.o ) directx i ściągaj do woli.

Śmieszny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo JEZU jak tu się fajnie namieszało :D:D... Internet na dyskietce do nabycie w TV Markecie... Jak pewno wszystko wiedzą zgrywał Chuck Norris na Toshibie prędkością 52x.. Zwykłą DVD tego nie wypalisz.. ;/...

 

P.S

Pamiętaj, że jest to obraz obrazu dyskietki na dyskietce internet.iso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Igoreshkin

Dzień Dobry Wszystkim.Dziękuję za nabijanie się,trochę czasu upłyneło od momentu zakładania tego topiku(ja sam niewiem jak mogłem coś takiego napisać ;P).Nie jestem polakiem i przepraszam za zamieszanie.A hodziło mi o to:http://www.render.ru/forum/viewtopic.php?topic_id=110331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności