Skocz do zawartości

Postać 3D: Krasnolud(chyba)


P4VV37

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w googlach ciekawy obrazek.

Po chwili roboty z obrazka powstało coś takiego:

11np.jpg

 

Wiem że przesadziłem z fałdami na ubraniu, buty pomniejsze. Jutro dorzucę coś więcej. Zastanawiam się jak zrobić brodę i włosy, których jest tu sporo. Coś pomieszało mi się z twarzą, ale i tak w większości będzie zakryta zarostem, więc nie wiem czy warto ją poprawiać. Render to V-ray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Troche jak ludzik lego. Jak dla mnie to troche za szeroki w barach, owszem ze zbroją czy co on tam ma to mógłby tak wyglądać ale łaty powinny wychodzić z węższych barków i być zakryte szerszymi ochraniaczami bo teraz to masz kwadratowego kolesia który sprawia wrażenie że barki ma za plecami, wygląda jak 3 drzwiowa szafa i mówi: no wyskocz który! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dosyć fatalnie, bo krasnolud ten to bardziej jak plastikowa zabawka wygląda. Gdyby miał żyć to chyba byłby upośledzony i miałby straszne bóle w calym ciele - a nie chcesz chyba by cierpiał?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTA:

Jak dla mnie to troche za szeroki w barach, owszem ze zbroją czy co on tam ma to mógłby tak wyglądać ale łaty powinny wychodzić z węższych barków i być zakryte szerszymi ochraniaczami bo teraz to...
Chyba nie bardzo zrozumiałem

XaoC Masz racje, jakby żył to może zlitowałbym się nad nim, ale poniewarz jest tylko martwą kupką vertexów nie ma na to szans i będę go jeszcze męczył dalej zniekształcając jego kształty:)

 

Trochę poprawiłem. Fałdy zrobie znowu dopiero gdy będę już go kończył.

*********************************************************

color]

*********************************************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności