Skocz do zawartości

[prośba] Plik 3dsmax.mat.


NetJaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jestem internautą z dużym stażem, więc szukałem w Googlach i tutaj na forum.

Na forum znalazłem 2 tematy, jednak nie znalazłem odpowiedzi na moją prośbę. W Googlach również nic nie bylo..

 

A więc, zakupiłem książkę "3ds max 8. Modelowanie i animacja" (którą polecam dla początkujących!) Joanny Pasek. Modeluję sobie pajacyka (;-) ) i niestety - doszedłem do punktu gdzie potrzebuję plik 3dsmax.mat. Z internetu ściągnałem, ale to nie to. Może ktoś z Was - użytkowników 3ds max'a mógłby wysłac mi ten plik? Jeżeli plik jest duży moge udostępnić serwer.

 

W zamian mogę oferować jakiś mały skrypt PHP, MySQL (mały, bo mam troche zleceń komercyjnych) bądź pomoc z PHP, MySQL lub z pozycjonowaniem :)

 

Pozdrawiam i dziękuję,

Marcin Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chcę wyprzedzać książki :) Narazie wolę wszystko spokojnie, same podstawy :) Zależy mi na materiale Wood_Oak.

Więc jeżeli ktoś mógłby mi pomóc, w pierwszym poście napisałem co moge oferować z zamian :)

 

 

Pozdrawiam,

Marcin Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że jest :) Ale niestety nie mam pełnej wersji, dlatego proszę kogoś o pomoc. Jeżeli nie.. to trudno, ale nie sądze, bym ściągał nielegalną wersję - a jeżeli już to tylko dla zabawy. A chciałbym, żeby to było zbędne :)

 

Dzięki. Już otrzymałem plik.

 

Pozdrawiam,

Marcin Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sciagneliscie triala z oficjalnej strony to na tej samej tronie co klikneliscie linka do maxa jest tez link do materialow..helpa...i innych rzeczy...chyba ze tylko u mnie wszystko bylo na tej samej stronie:P p.s. ten pliczek ma ponad 130 mega wiec hemmm ciezkona maila bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Filipek

Rowr, czyli to są te pliki, tak?? No jeden ma 85 a drugi chyba 132 MB. Tylko dziwiło mnie, że to są pliki exe a nie mat i że aż tyle ważą. Oki, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności