Skocz do zawartości

Scena 3D: New Day in Old Town


Rekomendowane odpowiedzi

Moja druga praca wykonana w Maxie. Modele są banalne, ale chodziło mi przede wszystkim o wykorzystanie światła i kolorów. Inżynierów proszę o powstrzymanie się od oceny jakości konstrukcji słupów i łuków :) . To zupełna fantazja. Acha nie było żadnych poprawek w PSie. To tylko zwykły render z Maxa.

 

NewDayInOldTown.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

krzaczek troche psuje- jest starylny badzo w porównaniu z resztąsceny, nie mówąc o tym, że się kojarzy z japonią strasznie, a w japonii nie występują takie budowle

 

no ale to moje skojarzenie i moze tylko mnie razi, reszta okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to owszem moja druga praca, gdyż nie liczę próbnych zabaw i przerabiania tutoriali książkowych. Zamieszczam tylko to co w pewnym stopniu mnie zadawala pod względem wyniku końcowego. Prace których początkowa koncepcja artystyczna nie dorównuje wynikowi od razu wrzucam do kosza. Poza tym ciągle jeszcze pozostaję przy tradycyjnym malowaniu, bo efekty można osiągnąć szybciej niż w Maxie. To artyzm dla cierpliwych z racji tego że na porządny render czeka się godzinę z hakiem przynajmniej przy mojej mocy obliczeniowej komputera. W międzyczasie można już 3 razy przemalować tradycyjny obraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

a więc kolorystyka całkiem przyjemna w pada w oko i oświetlenie na plus ale cienie bym zmienił na bardziej miękkie

krzak psuje Ci cały urok pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności