Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Maluch


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Koła to on ma wypasione ale ja bym jescze popracował nad całością , jakiś taki kanciasty jest i te uszczei przy reflktorach za grube są jak dla mnie. Lakier jest za bardzo błyszczący (przynajmniej na ostatnim renderze). Kołpaki wyglądają jak u niwy, czhyba że chciałeś zrobić wersję upgreadowaną to sorry.

 

Pozdro Gollum1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triple X moje pracki są na tym forum więc poszukaj, a po za tym wydawało mi się, że tutaj każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. Widocznie byłem w błędzie.

 

A wracając do tego modelu to ja właśnie o tym mówiłem!

 

[Edited on 29-9-2003 by gollum1]

 

[Edited on 29-9-2003 by gollum1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Triple X

hehehe ty lepiej pokarz jakieś swoje prace zanim cos powiesz :}

 

TU

 

Mówisz i masz. To jeszcze nie było w maxie a w Imagine. Dość stary program, o możliwościach niewiele większych od Z-Modelera. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jest ciężko ocenić jakość modelowania w tym czym sobie tam dłubiesz tego malucha ale w uniwersalnych odczuciach - nie podoba mi się. Zapewne ze względu na to, że chłopaki na forum przyzwyczaili mnie do pieknie modelowanych i renderowanych furek w Maxie....

 

ale zaczekam i zobaczę co z tego wyniknie

 

PS: Twój awatar ma ponad 20 kb !!! Regulamin tego zabrania kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dziś chciał bym pokazac wam prace kturom wczoraj ukończyłem

bawiłem sie nad niom prawie miesiąc

jest to HONDA CRX i moze jak zobaczycie tom honde zrobionom przezemnie to moze juz bendziecie wiedzieć na co mnie stac w ZMODELER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietlik słuchaj mam gta 3 ale niewime jak sie to przerabia do tej gry zeby auto przerobić ale i tak by nic mi to nie dało bo mam teraz coś popieprzone i mi nieche zaden szpil działać, aha i jeszcze jedno masz rację ten maluszek mnie wiele nauczył nawet bardzo bo to co pokazałem z HONDOM to jest normalnie szok;]

 

 

kulexy

fakt masz rację jes rużnica i to wielka w moim pierwszym maluchy a w tym co teraz jest

 

POZDRAWIAM WAS NARAZIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietlik wiesz jednak warto, bo jak juz sie nauczyłem robić w zmodeler to juz tak zostanie i jak narazie to nieźle mi idzie w zmodeler ale jak bendie kiedyś okazja to moze sprubuje w 3d studio max ale niewiem czy sie umnie jeszcze da zainstalowac bo miałem zainstalowane ale miałem formata i mi sie teraz wogule niechce to instalować ale ja skołuje jeszcze raz maxa to sprubuje i moze mi coś z tego wyjdzie, ale jak narazie robie w ZM to juz tak narazie zostane i zrobie sobie więcej aut

 

POZDRAWIAM NARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności