Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Nissan Skyline R34 GT-R


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kilka zdjątek

 

mam nadzieje że zobaczyćie jakieś bugi które ominełem ehhh tyle sie na niego patrze że już ślepy jestem[lol2](oczywiście na jego bugi ;))

 

te przednie fotele to sa tylko tak od żeby niebyło pusto i jest to przymiarka do właściwych ( ale mi sie ich robić niechce :) )

 

czekam na wasze opinie i wskazówki co poprawić

[piwo]

 

ehhh z rozoedu prawie zdjeć zapomniałem dać :]

 

30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow :o no nieźle mistrzu :D jedyne do czego bym się na siłe doczepił to do przejścia między dachem a przednią szybą... nie wiem, coś mi tam nie pasuje :| i szpary masz takie wąziutkie strasznie, naprzykład te wkoło drzwi... ale i tak model jest zaje... :) tak trzymaj [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest bardzo ładny ale...

mi się tak wydaje że te alufelgi są troszke nietakie :) tzn. wewnętrzna płaszczyzna obręczy powinna mieć troszke mniejszą średnice i być lekko wypukła (no i oczywiście tarcze by się przydały)

pozatym jak już pisano chyba powinieneś powiększyć szczeliny między drzwiami itd.

no i o ile mi się dobrze wydaje to zapomniałeś zaznaczyć głośnika żeby ci się razem z drzwiami otwierał :)

 

ps: czajniki rules !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham jak wczoraj pojechalem do chaty wyprzedzil mnie (dosyc szybko taki jeden :) nie wiedzialem ze takie jezdza po poznaniu :), tylko taka \"sofciarska\" wersja bez alusów i spojlera takiego jak u ciebie ;) no potem moglem sie przyjrzec bo akurat jechal w to samo miejsce co ja i qrde no nie wiem mi sie wydaje ze to kolo jest za bardzo wcisniete do srodka ale generalnie nie ma to wielkiego znaczenia modej jest ok glosnik to drobne niedopatrzenie :) no ale tu widac ze on nie ma kabelków!!!! :o joke

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadysz na stronie co podałeś jest tylko wersja r33 (starsza) to jest wersja r34 i ona jest \"sofciarska\" alumy i spoiler to satandard jak wycieraczki :]

 

musze dawać rendery bez felg to może model mi ocenicie :p

tarcz jeszcze niema ale bedą spoko niezapomne o nich :)

z tymi kabelkami to było dobre :]

 

ps. naprawde niewiem czy uda mi sie zrobić wieksze szczeliny :( bede próbował :)

 

[piwo] za to że nareszcze sie odezwaliscie

dzieki bardzo [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he maniak :D

no widzisz popatrzylem na twoj model i cos mam - polaczenie klapy z blotnikiem, cos tam jest nie tak (w jednym miejscu szczelina jakby szersza), na widoku z gory, na tym samym widoku w rogu swiatla jest czarny punkcik ktory wnioskuje jest cieniem ktorego chyba nie powinno byc, aczkolwiek na innych widokach juz tego nie zauwazylem...

 

hehe ale sie robie upierdliwy - to moze za szeroki laczek z przodu :) moze jakby byl wezszy to by lepiej wygladalo

 

a tak z innej beczki to 20k E za takiego z 1995 to duzo :) ale to tak samo jak ~40$ za mustanga z 1967r :)

choc i tak bym je kupil gdybym mial taka sumke na zbyciu :) nawet dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa tylko z tymi \"malolitrazowymi\" silnikami to jest tak ze po roku musisz sprzedac bo sie zacznie sypac, nie to co u amerykanow, 5 litrow pod maską nedzne 300km ale pojezdzisz pol wieku a japonce robia \"silniki do szlifierek\" ktore pomimo swoich zajebistych osiagow nie sa najtrwalsze (patrz motocykle...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zamieszczać kilka zdjęć naraz w poście to trzeba wprowadzać je jako linki a nie załaczniki... masz taką ikonkę w panelu wysyłania postów i tam wpisujesz link do obrazka, ale żeby to zrobić to musisz mieć swój serwer, najlepiej darmowy, naprzykład na Interii (www.interia.pl) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale relatywnie dla mnie te kilka baniek sa jak dla naszego rzadu kilka miliardow ale wpadlem na inny pomysl na swojego wielkigo pogromce szos posadze slonia, walne kilka razy w sciane w odpowiednim miejscu lekkie wyprawki mlotkiem i tez bedzie wygladal jak skyline a tymczasem czekam na updaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, peugeot w ogole mial fajne reklamy, np ta co kobieta pomylila dziecko z kaktusem czy z czyms tam i kaktusa do wozka a dziecko do torby :) zreszta co do rekamy to uwazam ze zagraniczne reklamy sa duuuzo lepsze od polskich, czemu? bo nasze sa adresowane do prostych i czesto głupich ludzi (swoja droga to najczesciej tacy te reklamy wybieraja zgodnie z regula nasz klient nasz pan), ja bardzo lubie reklamy nie na wprost, i najlepiej z humorem hehe niezla jest reklama jedna z wielu budweisera co kosmici zabiera psa na statek (whasaaa..) :) stara juz ale nadal mnie rozwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był kiedyś taki program na RTL7 (stare dobre czasy :)) Jaspera Carrota... były tam same śmieszne reklamy, a sam prowadzący (anglik :)) też był niesamowity, płakałem ze śmiechu jak to oglądałem :D a teraz to te wszystkie programy takie sztuczne... hmmm, gadam jak jakaś babcia :] \"za moich czasów...\" :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :]

 

o te rowki mnie tłumy meczą :P ( ze 4 osoby ) a wiec musze je chyba poprawć

teraz niewiem bo model prawie skończony ( jak dla mnie) jeszcze z 100 pierduł ;) i niewiem czy robić z materiałami dawać do galeri i brać sie za tuning czy może zamiast materiałów pracować nad tuningiem i potem wszystkie wersje naraz dać do galeri

 

jak myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności