Skocz do zawartości

Dobra myszka nie jest zla...


Leleń

Rekomendowane odpowiedzi

Yo, nie chca mi pomoc na shoucie wiec pytam tak ogolnikowo ;) Polecicie mi jakas dobra myszke? Mam narazie ta

MO-LT_BT58.JPG

 

i nie da sie na niej pracowac, skacze jak glupia, w maxie to juz w ogole nic nie da sie zrobic. A ta myszka co mi ja polecicie, to dobrze jakby kosztowala do 80zl gdzies :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

KLICEK http://www.allegro.pl/item117060569_logitech_mx310_sterowniki_gwar_36_m_c_f_vat_od_ss.html o tej mowimy tak? no bo ona kosztuje 68,00 zł to by bylo gites, ta mx510 widze ze ponad 150zl idzie, troszke drogo..

erwfed no wlasnie taka mam, pol roku pochodzi i koniec, moze to dlatego ze nerwusem jestem i rzucam nia o sciany :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrazenie ze to jest bardziej kwestia reki.....

kulkowa z pudla wyciagnalem (jak mi sie nei chce isc kupic to wyciagam brakujace elementy z odpowiedniego pudla..... kalwiatury sie szybko zuzywaja od wina, a o standardowe angielskie tu ciezko) i tez pieknie smiga.....

 

pracowalem na takich wynalazkowcyh fajnych. nie czuje roznicy..... w tabletach czuje, w myszkach nie... mowicie ze to serio ma az takie znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje na podobnej logitech w pracy i zawsze była gut, bez podkładki. Dziś do domu sobie kupiłem taką samą i bez podkładki skacze. Podłożyłem i jest ok. Zależy jaki materiał ma biurko

aha, moja myszka to logitech s-96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zakresie tej ceny co podales to Logitech G1 - nic innego bym nie brał, chwilowo mam w pracy A4 techa za 20pln - scierwo, moze nie uciaka z ekranu jak logitech ktorego masz ale przyciski dzialaja tak ze lepiej nie mowic...

 

dla mnie sprawa myszki jest tak samo wazna jak sprawa dobrego monitora, nie umiem pracowac na tanich myszkach i nie jest to snobizm po prostu tanie produkty sa słabe wg mnie i tyle. oczywiscie to jest ocena subiektywna ale zmeczylem dosyc sporo myszek i jak na razie najlepiej pracowalo(uje) mi sie na Explorerze 3.0 (bron boze 4.0 :) )...

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na mx1000? dobra ta myszka jest?Czy moze lepiej taka G5?

Wlasnie zamierzam kupuc cos lepszego...ale jeszcze sie nie zdecydowalem.

 

mam mx1000 i nie zamienie jej chyba na nic ;]

 

mimo tego ze ma beznadziejnie zaprojektowany srodkowy przycisk to i tak jest warta swojej ceny (srodkowy przycisk przeprogramowalem sobie na ">>" nad rolką)

 

z resztą idzcie do sklepu i sobie pomacajcie jak nie mieszkacie w wiosce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysz 5g yhm ;)

 

Wiesz mi sie zdaje ze juz z myszkami 800 dpi przy dobrych rozwiazaniach technicznych jakie maja myszki od 310/ ie 3.0 /ie.4.0 nie potrzebna jest wieksza ilosc dpi na takiej myszce spokojnie moge modelowac w zbrushu 2 albo malowac texturke sek w tym ze reka boli po zatym nie widzę roznicy wielkiej ;) do modelowania w zb juz dawno zrezygnowalem z podlaczania tablety.

 

Poprostu w myszkach powyzej 510mx sa bajerki dodawane nic wiecej imo nieuzyteczne :)

imo jak mycha ma 800 dpi powiedzmy ten log 310mx i log 5g nie odczujesz roznicy to takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności