Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Bojno, Bujno !!! Polski Akcent"


SirAnen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Stare modele, o super, masz racje , bede robil dla ciebie co 3h zrzuty z pracy. Wez mnie nie rozbrajaj, co ja kurde mam innego robic jak nie 3d , slonca nie ma , pada jak choelra , powodzie. Regulamin mowil ze jak najczesciej, wiec to robie.

 

Przeciez winny sie tylko tlumaczy , ja nie mam z czego. Robie dalej swoje i basta. Jedynie Moderator ma moc wykonawcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czak mnie oborni :) a tak wogle to " nie sadzie to sami nie bedziecie sadzeni"

Serio, jak chcecie to moge wrzucac siatki, modele kanciate i nawet tekstury ale czy komus to bedzie potrzebne , bo mi nie. Pogoda jest jaka kazdy widzi, ja deletuje sie teraz w Age of Pirates za 30 zl wiec ahoj i do zobacznia w pon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zeby nie bylo ze "ROBILEM te modele wczesniej..." to przedstawiam koncepty z ktorych staram sie czerpac jak najwiecej.

w11knf8.th.jpg

Staram sie wlasnie znalesc takie dla mnie ujecie aby bylo widac ze jest to pora zniw. Zniwa kojarza sie ze mna z trupami, dodam troche dynamiznu i skupie sie na ogromie wydarzen. Motywem przewodnim jak mowilem bedzie walka pomiedzy Carvinem a Budzigniewiem ( taki wodz, co budzil gniew :P )

w11fty4.th.jpg

bede sie staral zrobic takie uzbrojenie , z tego bede korzystal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie , dawno mnie tu nie bylo z przyczyn kilku :)

1.Turnieje rycerskie : Choszczno i Ilawa

2. Absenscja w picu : Troche wiecej ruchu i mniej picia. Ale ja tylko pije 2 trunki :) Reds i +60% :D

3. Robota z WWW : Prawie skonczona

 

Nie martwie cie , nie poddalem sie , robie sobie w miedzy czasie cos prostego , koncze kuznie i konia usprawniam :)

 

Jutro znowu wyjedzam :) do Lipska ;)

 

Kiedys wroce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ostro ? Rozumiem że można pogadać o tym i o tamtym- nie mam nic przeciwkom też to lubie ale "znaj proporcją mocium panie"- dwie strony gadania a sceny nie ma. Naprawdę wierzę że SirAnen to miły gość itd itp- robi fajne, historyczne modele (a to rzadkość)- absolutnie NIC do niego nie mam. Przy okazji chętnie z nim wypiję i coś wydupczę ale w topicu bitwy chciałbym widzieć właśnie modele 3d a nie ciągle czytać gdzie pojechał i co wypił. Tylko tyle. Jeśli przesadzam to bardzo przepraszam (najbardziej samego zainteresowanego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności