Skocz do zawartości

Flack


el_Pawcik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no wiec ...

gra ma byc klasyczna bijatyka w stylu Teken lub Mortal Kombat

oto jej fabula:

jest rok 2028, ulice sa brudne i zaniedbane, jest bardzo wysoka przestepczosc... jak co roku sa organizowane zawody BF (BrutalFighters)

do tego turnieju przygotowuje sie wiele osob lecz tylko nie liczni biora w nich udzial ze wzgledu na pojedynki toczace sie przed zawodami ...

 

gra polega na zalozeniu swojej "druzyny" do udzialu w turnieju

bedzie mozna w niej kupowac i sprzedawac zawodnikow (zamiast pieniedzy beda punkty zdobywane za karzda wygrana walke), bohaterow bedzie mozna ulepszac kupujac im nowe bronie, dodatkowe kamizelki oraz uczac ich dodatkowych ciosow, ale to nie wszystko w grze bedzie cos takiego jak slawa ktora bedzie miala wplyw na to czy zawodnik bedzie chcial byc w twojej druzynie (jak bedzie sie mialo malo slawy zawodnicy beda sami odchodzic), slawe bedzie zdobywalo sie z karzda wygrana walka

zanim wezmie sie udzial w zawodach BF trzeba pokonac 5 druzyn w ulicznych walkach ...

 

Teraz o Flacku (wyzej jego screen)

byl to spokojny, prawy policjant... pewnego razu odkryl ze tocza sie zawody BF, chcial zapobiec takiemu widowisku zwolal wsparcie i wkroczyl na teren zawodow zlapali 2 zawodnikow... tydzien pozniej owi zawodnicy uciekaja z wiezienia i zabijaja rodzine policjanta. Ten wpada w zlosc zaczyna szalec probuje popelnic samobojstwo faszerujac sie roznymi tabletkami... jednak to daje przeciwny efekt policjant przestaje czuc bol jego serce bije dalej. policjant rozcina sobie brzuch i wyciaga jelita (i inne organy dlatego nazywa sie "Flack") wyrywa sobie genitaria... maskuje sobie twarz i wyrusza na zawody BF z mysla ze spotka tych przestepcow ktorzy zabili jego rodzine...

 

ufff... to wszystko

 

jesli ktos chce dolaczyc do mojego Teamu prosze sie zglosic na gg.5612831

(uwaga!!! gra bedzie robiona na GE. cala gra bedzie w blenderze beda jedynie przyjmowane pliki xxx.blend)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, te flaki mogły by wystawać z innej strony:) bo ogólnie przypomina mi to ###I tutaj wejściówka do "Austin Powers: Agent specjalnej troski 2":D###

Spoko teksturki.

 

BTW: Ten kuzyn ma 386?? u mnie na voodoo 2 200mhz Pentium Pro działał płynnie Unreal Tournament, bez żadnej ściny.

 

Prosze zmień tego wielkiego długiego flaka. X-D

 

Jednym słowem powiew świeżości... No i ta trzymająca w napięciu fabuła. tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawie nie powiem ;> z niecierpliwością czekam na gre :} trzymam za was(?) włosy na stopach i się zastanawiam, czy jakby się wam(?) udało to nie byłaby to przypadkiem pierwsza gra stworzona tylko przy użyciu blendera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruzh3r: o.O to sporo się zmieniło od czasu kiedy próbowałem coś dłubać w Blenderku jakieś dwa lata temu... hum.. to do jakich tytułów użyto Blendera przy tworzeniu grafiki ? ciekawi mnie jaką grafike prezentuje taka gra, więc byłbym dźwięczny za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el_Pawcik: heh, no spoko gierka się zapowiada tylko, że grałem w coś takiego kilka lat temu na Nintendo 64 jeżeli chodzi o poziom grafiki i nie żebym miał coś do tego typu grafiki, bo sam teraz cisne na podstarzałym GBA SPku i 2d i pixle mi nie straszne, ale wIĘkSZość chce ciągłego postępu graficznego, więc grafika oparta na low poly i jednym dodatkowym efekcie błyszczenia karoserii imao zaprogramowanym w silniku nie wystarcza przy robieniu gier, które zamierza się sprzedawać kiedy konkurencja ma shadery, normale i inne bajerki, hehe sam do końca nie znam się na wszystkich tych shaderach, ale wiem jak to wygląda ;> no a jeśli chodzi o design, teksturki i poziom modelowania to gierka pokazuje, że można w Blendim zrobić to na dobrym poziomie, faktycznie coś się zaczyna ruszać w scenie Blendera, zastanawia mnie tylko co wymodelowali w Lightwavie, bo w pliku dla mediów na stronce gry pisze, że gdzieniegdzie używali właśnie Lightwava o czym nigdzie indziej nie wspominają ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności