Skocz do zawartości

Obokuri-eeumi


Noth

Rekomendowane odpowiedzi

Prawodpodobnie bedzie jeszcze update , ale postanowilem pokazac to co juz jest - normal , diffuse , i niebawem spec... ^___^

 

kolo ma 3348 tri , nie jestem dobry w high-poly wiec normale dlubane w PS od podstaw

 

koxxxxsr9.jpg

 

url%5Dkosss2gs6.jpg

 

pokazzzao9.jpg

url%5D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ahhh - uparciuszek... czemu sobie nie podrasujesz pierw siatki tego kolesia?? (biodra i ramiona chociazby)??

 

co do texturki - no wporzo jest (lepiej jak poprzednia :) zaczyna miec sens rozklad tych 'pancerzy', troche chaotycznie masz te wypustki rozlozone

 

idzie do przodu w sumie

 

apopoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fane, robi wrażenie, no i te bufony z retro spodni lotniczych fanie się komponują ;} mam tylko wąty co do proporcji siatki w kilku miejscach, nie wiem czy to dlatego, że zarzuciłeś taki widok, ale całe ramiona wydają się za krótkie i jakby za bardzo spłaszczone przez te "ochraniacze" na barki, tak samo butki stwarzają wrażenie zbyt krótkich względem reszty stroju, no chyba, że jakiś specyficzny mutant ma w tym chodzić, albo to wina widoku lub po prostu to tylko mój plastyczny gust, który kłóci się z poprawnymi proporcjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest o wiele lepiej niż poprzednia wersja - to ci sie chwali, widać że drążysz i nie rzucasz tematu (mało kto tak robi). Normale są już ciekawsze, tylko kanał koloru kuleje. No ale model ... nei zmieniłeś :/ kiepskawy jest. Działaj dalej

Pozdrawiam

 

PS: Ja już od jakiegoś czasu mam chęć żeby trzasnąć taki model :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw mu dłonie (są za płaskie no i kciuk niżej) oraz biodra (mężczyźni mają je, upraszczając sprawe, bardziej kwadratowe - a po klatce piersiowej wnioskuje ze jest to właśnie mężczyzna). Wspomne jeszcze, że można tu coś podziałać ze stopami (i ogólnie od kolan w dół). Jak to zrobisz to spokojnie możesz zabierać się za głowe, model będze gitez.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny kolunio głownie poprzez normala, czyli w ps tez mozna zroibc dobry normal, a co do samej postaci tjw, szczególnie te biodra są nie teges ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności