Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Dodge Challenger 70


Gość Mrut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponieważ jeszcze się nie zdarzyło abym był w 100% zadowolony z efektów swojej pracy. Im dłużej pracuje nad projektem tym więcej chce w nim poprawić a mimo to coraz mniej mi się podoba. Więc prezentuje coś, co wydaje mi się zakończonym projektem.

Szczegóły: 87 obiektów; 5 świateł; 262482 fasetek; oświetlenie GI;

Sprzęt: P IV 2,4; 1GB RAM;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajnie że publikujesz prace nie ważne czy jesteś w 100% zadowolony czy nie ale inni moga cie naprowadzic od cała to idea. co do naprowadzania

No to po 1:

-Jesli tam jest 5 swiateł i GI to powaznie musisz postudiować samo oswietlenie, bowiem efekt końcowy zupełnie tego nie oddaje i nie potrzeba 5 lampionów w gi by uzyskać taki efekt wystarczyło by 2max3 i proste podstawowe metody renderowania a dodatkowo uniknabys ciapków.

(Nie wiem czym renderujesz ale odsyłam do tutków z GI i FG ewentualnie)

-Co do modelu no tez ma pewne niedociągnięcia ale łatwiej było by o nim pomówic jakbyś pokazał siatkę i kilka większych ujec no i z każdej str.

Można by z tego zrobić perełkę ale moim zdaniem musiałbyś z nim wrócic do WIPa jeszcze

-Scena nie jest zaaranzowana pod jakimkolwiek względem tak to odbieram, Odbicia i swiatło wydaja sie być dziełem przypadku

-Materiały kakże wymagają jeszcze pracy

Słowem masz problem, problem z leniem, wrzuc go do WIPa i do roboty może byc wiele wiele lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja -- zrobiles BOSKI samochod -- to auto to kwintesencja amerykanskiej motoryzacji - zwlaszcza R/T :) mnie osobiscie sie podoba... masz troszke niedorobek i niedociagniec -- od oryginalu roznia sie rzeczy ktore zaznaczylem na obrazku - nadkole nie jest dzielone a przy swiatlach nie powinno byc wszytsko zrobione z jednego elementu :D -- mimo to (cos jestem upierdliwy) osobiscie mi sie podoba... wiem ze mogles sie umeczyc tym modelem -- jesli go teraz zostawisz -- to po przerobieniu kilku kolejnych wroc do niego --- a na pewno jak pisal poprzednik wycisniesz z niego duzo wiecej --- WARTO BY NAD NIM POPRACOWAC -- bo to piekny samochod :D

 

 

d012xd4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety nie było czasu wcześniej coś napisać. Dzięki za komentarze, na pewno wyciągnę z nich wnioski. Zerknijcie sobie jeszcze na autko od podszewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności