Skocz do zawartości

początkujący ruch po okręgu


Gość buryok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam lekki problem

Chcę aby postać stworzona przy pomocy Biped poruszała się po okręgu, jeśli chodzi o ruch po prostej to nie ma problemu.

 

PS Być może jest to bardzo proste ale jestem początkujący i męczę się z tym już trochę. Dzięki za wszelkie uwagi i podpowiedzi.

Pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

chyba raczej dobrze trafil nasz burok.. dzial animacja sluzy do pokazywania gotowych i nieskonczonych dzielek..a do zadawania glupich i nie tylko pytan jest wlasnie do tego ten dzial. Co do CS (nie jestem znawca a zarazem przeciwnikiem) ale jako ze zaczynalem przygode z animacja uzywajac wlasnie tego automata i conieco pamietam. Prawdopodobnie jest taka mozliwosc zeby ow Bipok podazal za jakims punktem czy czyms ktory jest podpiety pod jakas krzywa (tak jak w Cat`cie sie robi) jezeli nima to najprostrza metoda sie wydaje wejsc w footstep - mode i poprzesuwac i poobracac te slady stoopek (ktore sie pojawia) w odpowiedni jakis ksztalt czyli np. okreg. Wsumie jest tyle tutkow do tego CSa ze wystarczy klilknac gdzies i sie pojawi juz cala masa np. na max3d jest pare videotutkow. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności