Skocz do zawartości

Wiz: Scena nocna (vizka)


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Baardzo ładne...tylko te lampy...za żółte światło jeśli klosze (abażury?) lamp takie białe. No chyba jednak mogą być cieplejsze (z gradientem żółtawym), no nie? :)

 

Aha... laska wyszła zjeść coś do lodówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej spokojnie panowie :)

 

Touch: jest to komercyjna praca Pioniera więc nie widze powodu dla którego miałby zdradzać zaplecze sceny skoro można ją zakupić na DVD.

 

tweety, niektore elementy sceny jak kaktus czy jak to nazwales 'gniazda pradowe' to rzeczy zaczerpniete z refki, ja nie wiem, nie znam sie arch nic a nic, uznalem ze skoro tak jest na fotce to widocznie to do siebie pasuje, zreszta, mi sie to podoba i ja bym sobie kaktusa tam postawil :P AA to wina wyostrzenia w ps, uswiadomiles mi ze to niezawsze jest dobre i trzeba tego pilnowac :)

 

czasami fajnie jest wyostrzać coś na osobnej warstwie i potem delikatnie wymazywać najbardziej przejaskrawione krawędzie.

 

co do kaktusa to już sobie wyobrażam jak podczas snu ktoś za bardzo wyciągnie nogę i... brr :]

 

nie pytam o ustawienia tylko czy używasz czegoś do retuszowania szumu z renderów (NeatImage) czy po prostu dałeś gigantyczną ilość sampli w qmc i zostawiłeś renderfarmę na 40 minut? ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jest luz Panowie ;)

 

tweety, tak, dobrze mowisz i tak czasami robie ... no masz, ale teraz nie zrobilem. haha no w sumie, z moim wzrostem to moglbym zachaczyc stopami o tego kaktusa ;). NeatImage? a co to:)? nie, jeszcze w zadnej pracy nie uzywalem takiego narzedzia... zostawilem farme na kilka godzin hehe ;)

 

eh koledzy i przyjaciele, zmeczony jestem :( mysle o konkursie na 3dm3... pozyjemy - zobaczymy :D

 

peace!

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej spokojnie panowie :)

Touch: jest to komercyjna praca Pioniera więc nie widze powodu dla którego miałby zdradzać zaplecze sceny skoro można ją zakupić na DVD.

 

Zaiste zabawne, jak nagle wszyscy tutaj bronimy własnych praw autorskich, lejąc jednocześnie lub jeszcze całkiem, całkiem nie tak odlegle w czasie, na prawa innych.

 

Nie stawiam Pioniera pod ścianą, nie biję po żebrach, nie świecę lampą po oczach. Ale jeśli w tym przypadku refką jest wystrój z katalogu, no to sorry bardzo, ale to jest wiele krzyku o nic. Tyle w tym temacie. I dla Twojej wiadomości Pionier, z czytaniem ze zrozumieniem wszystko u mnie w najlepszym porządku. Pozdrawiam.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności