Skocz do zawartości

teraz ja - portfolio


FlooX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"Fiu fiu, ...no ładne cacko..no no no":) Naprawdę mi się podoba i praktycznie żadnych zastrzeżeń nie mam. Bo mimo że malutkie są te napisy (home, galeria itp.) to zdecydowanie to rekompensują obrazki-batony;) Wyczucie dobre, zdjecia do przycisków super (w ciagu 3 sek. kapnąłem się o co chodzi, więc GIT), nawigacja bardzo czytelna i jasna. Jak dla mnie 10/10. Kto cie zbeszta to ja go wyzwę na pojedynek mieczy (a tymi walczyć potrafię:D). .....yyyy, no chyba że znajdą błąd którego ja nie znalazłem a będę się z nim zgadzał;)

 

P.S. Dodaj jeszcze wersję anglojęzyczną i portfolio masz jak sie pa3 ;)

 

EDIT: Coś dziwnego dzieje się z niektórymi obrazkami w galerii bo jak najadę na nie myszą to mi czasem znikają ale możliwe że to u mnie cos się dzieje bo mam 2 sciągarki uruchomione i net mi strasznie wolno chodzi.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh...kolejny minimalizm!! ja bym troceh popracowal nad przyciskami!! cos tam umeisz we flashu wiec zrob jais fade po najechaniu ....ale mniejsza z tym

 

strasznie mi sie spodobal konspekt popękanej stronki!! troche pracy nad przyciskami i stronka wymiatac bedzie!:)

 

acha....wydaje mi sie ze powinienes usunąc rozszezenia z nazw prac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet fajnie wygląda, ikonki w menu orginalnie powiązane z kontekstem. Tylko coś w galerii się sypie. W momencie wybrania kolejnej pracy (numer od 1 do 8) i najechania na obszar w którym ładuj się obrazek kursorem następuje jakiś błąd i widzę ciemność (czarny kolorek tylko w białej rameczce). Jak pozwolić się załadować obrazkowi do końca bez gnębienia go kursorem to wszystko jest ok, rollover też wtedy działa. Możliwe, że właśnie ten efekt ma jakiś konflikt z preloaderem. Tak poza tym wrażenie ogólne co do strony jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też uważam że strona spoko :) i nie bierz tego co napisze jako czepianie sie na siłe, ale uwazam ze strona jest bardzo dobra i jakbys to poprawil to juz nie ma sie czego przyczepic, a są to totalne szczegóły bo poza tym jest w porządku, a więc:

- na stronie co do pojawiania sie elementów jest taki delikatny styl, elementy pojawiają sie z alphom i blurem(np nagłówki w dzialach) i uwazam, ze mógłbys popracowac nad tym w wolnym czasie, zeby wszystko sie tak delikatnie pojawialo a napis w dziale najpierw, a potem dopiero tresci zeby sie tak fajnie spokojnie zaczynało, jesli jeszcze chodzi o tą płynność to nie wiem jak rozwiązałes texty i scroll, ale mozesz zrobic zeby bylo plynne przewijanie textu i bedzie miłe w oglądaniu :).

- w działach obrazki(te na boku) sa troszke zniszczone i troche jest tego czarnego(plamki), który pociemnia obrazek, natomiast w menu zrobiles jasne obrazki i tylko z zabarwieniem na niebieski i moja sugestia jakbys troszke pobawil sie kontrastem albo levelami w PS zeby troche tego ciemnego koloru tam było i moze ten paseczek na dole na całą dlugosc ikonki i po najechaniu podswietlal sie delikatnie przycisk ? :P

to tyle bym tylko zmienil, ale jak mówie są to takie szczególy ze jesli chcesz to mozesz skorzystac z rad, pozatym wypas, ładnie, estetycznie, podoba mi sie :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne chodzi jej/mu (nie za bardzo wiem czym jestes Master Kiełbaster :| :*) o to że trzeba troche poczekać zanim pojawi sie napis ENTER :P

 

dzięki za komentarze, nie spodziewałem sie takich pozytywnych

 

pitekkkk dzięki za rady, skorzystam

 

a co do galerii to faktycznie coś nie tak, ale szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, używam MovieClipLoader'a do wczytywania clipów w ktorych są te obrazki, to podpiąłem pod preloader i to może jego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna stronka... baaardzo ładnie wykończona, ale ja mam pytanie.. poza paskiem nawigacyjnym to we flashu tam chyba nic już nie jest hm EDIT: i loadery ?

ale to tak na boku, bo co za dużo to nie zdrowo, porządnie i zgrzebnie :) elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności