Skocz do zawartości

Postać 3D: Mooonster ( Zbrush)


ozzyslip

Rekomendowane odpowiedzi

hej. jak wspominalemw ktoryms temacie zaczalem sie bawic zbrushem i juz zdecydowalem ze jezeli cos bede chcial robic z organiki przede wszystkim glowy itp, to na bank wyukorzystam zbrusha;. nie ma prostszego programu do edycji modeli o np 2mln poly 2 pociagniecia myszka i moze twarz byc smutna radosna zla itd. wiem ze ten model nie jest moze za ciekawy ale tu sie bawilem bardziej niz przypsywalem uwage do szczegolow. wiem jedno, ze gdybym chcial to bym mogl zrobic to lepiej ;) pracka :

 

monstamt9.pngno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

no to sie jeszcze pobawie w takim razie tym :P tylko nie wiem czemu moze ktos ma rade zawsze jak wchodze w projection master zeby dodac jakies bajerki na model to potem jak daje pick up now to wyskakuja mi bledy na siatce. aha i dodac wiecej detali zeby lepsze bylio czy drugie zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec postaram sie zrobic (w tym samym watku bede zamieszczal progresss) twarz starego chudziudkiego dziadziuni z masa zmarszczek (dodam w projection master) a propos moglby i ktos powiedziec czy zebyuzyc pzez siepbie zrobionych map w projection master to trzeba obraz zapisac we formacie ktory posiada kanal alfa czy jak ??

 

[edit] "we formacie... sory :D" "W formacie" nie ma "We" w polskim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności