Skocz do zawartości

Scena 3D: kuchnia


malwina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :), maly projekci - pierwszy render w maxie, napiszcie co zmienic i nad czym musze popracowac(dopiero zaczynam przygode z tym programem). wiem ze niektore sprzety sa niedokonczone, ale glownie chodzilo mi o materaily i swiatlo, jak wyszlo tak wyszlo - pozostawiam wam ocene(mam nadzieje ze jak na poczatek to nie jest az tak zle ;) hehe )

 

kuchnia%20jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej Malwina - zapoznaj się z regulaminem forum i popraw temat wątku - w przeciwnym wypadku wątek zostanie skasowany - więcej informacji znależć możesz w regulaminie forum. Proponuje zapoznanie się z całym regulaminem co pozwoli uniknąć podobnych incydentów w przyszłości.

 

Regulamin znajdue się pod tym adresem

http://max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43

 

Witamy na forum !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś Gi widać ale słabe.

Materiały leżą zupełnie. Takie blaty są lakierowane.

Pozatym układ kamery jest zły.

Zawsze ustawiaj kamerę z pierwszej osoby. Czyli tak jakbś stał i patrzył na room.

 

Ps. To pod oknem to kaloryfer czy ręcznik?

 

Edit: Pozatym strasznei tu pusto. Brak talerzy, sztućców, jedzenia. to kuchnia jest.

 

EDIT 2 -> No fakt. Malwina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jakbś stał i patrzył na room"? tos sie popisal :p

witamy kolezanke :]

modele sa strasznie proste. wiem, ze nie mozna dlugo i precyzyjnie robic chamferboxa, ale inne rzeczy moznaby poprawic. zlew wyglada jak mala lazienkowa umywaleczka, o materialach juz wspomniano - brakuje im gladkosci i odbic. w czym to liczone w ogole? swiatlo sugeruje V, ale pewnosc nie mam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Malwine:) A wiec jesli to Twoje pierwsza praca to uwazam, ze jest ok. Materialy, jak juz wczesniej mowili sa do poprawy.Troche nie podoba mi sie rozna wysokosc polek oraz ta pomaranczowa z prawej strony nad blatem. W ogole kolor nie trafiony jak dla mnie.Przyczepil bym sie tez do kuchenkowych palnikow bowiem błyszcza jakos podejrzanie a raczej takowych nie widzialem. Nie podoba mi sie rowniez rozmycie pracy. To sa moje widzi mi sie, ktorych nie musisz brac do serca. Powtarzam. Jak na "pierwszy raz" ogolnie przedstawia sie obiecujaco i na pewno bedziesz robic niezle renderki :)Pozdrawiam.

Ps.Moja pierwsza praca wygladala gorzej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Malwinka ja z mojej pierwszej pracki bylem zadowlony i to bardzo a jak bym zrobil taka kuchnie na pierwszy rzut to bym byl w niebo-wziety!!!

 

nie bede pisal co zmienic, juz co nie co napisali panowie przede mna

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze i szczere opinie.

-render - vray

-ustawienie kamery - z lenistwa, chyba nie mam cierpliwosci jeszcze na czekanie kiedy skonczy sie renderowac scena

-co do materiałow i swiatła - tak jak pisałam jestem w trakcie nauki a to pierwsza powazniejsza zabawa maxem( bedzie lepiej :P),

- w sumie nie wiem czy poprawie ta scene - to taki moj "dzidzius" :P, raczej w nowej pracy postaram sie o duzo lepsze efekty, ale czego mozna sie spodziewac po 2 tygodniach siedzenia w maxie, biorac pod uwage ze idzie mi stosunkowo wolno hehe

- narazie skupie sie jednak na samym modelowniu

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności