Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW Z4


hawrok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

albo masz kamere zle ustrawiana jakos albo poprostu to auto jest u ciebie za waskie... troche krzywo po prawej przy zderzaku, przy klamce jakis bug i ta linia co do niej (klamki) z tylu dochodza tez krzywa troche.. ale mnie sie podoba modelik i tak ;) redner i oswietlenie tez fajne tylko troche za ciemno z lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no musze powiedziec ze calkiem przyzwoicie ci wyszla ta bejca! ;-)

czym robiles splajnami czy boxem?

zapomniales tylko o spryskiwaczach na przedniej masce

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny modelik. Fajna prezentacja, ale gdybyś nad tym jeszcze troszkę popracował efekt mógłby być o wieeeele lepszy. A niedużo brakuje: spryskiwacze, materiał tarcz hamulcowych, poprawienie paru krzywizn, pobawienie się z niektórymi materiałami...

Tak czy siak - modelik wporzo i render też nie najgorszy :-P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw. co za obciach :D

 

Poza tym że to bmw to podoba mi się render. Model b.ładnie wykonany i fajne materiały. Render ma charakter, ładne kolerki.

Co mi jeszcze niepasuje to faktycznie że samochów jest za wąski albo za wysoki. No i to tego to bmw. a fujj

 

Fujj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam wszystkim za komenty :)

 

Raffaello: Nie robilem splajnami ani boxem tylko poly;

 

Co do modelu to faktycznie jest miejscami troche krzywy oraz brakuje paru detali. Zamierzam jednak wszystko to poprawic i jeszcze raz renderowac. Piszcze wiec jeszcze co jest zle, postaram sie to poprawic.

 

Lis: no jakby ci to powiedzec... o gustach sie nie dyskutuje. Po za tym ten model nie jest chyba specialnie popularny na tym forum (w przeciwienstwie do np. Audi TT), probowalem szukac czy ktos juz go tu robil ale wyszukiwarka nie jest zbyt dobra i nie radzi sobie z marka BMW :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

hawrok dzieki za odpowiedz,

i sorki za zle postawione pytanie, mialem na mysli oczywiscie poly a nie box ;-)

I GATULUJE ZA MIAJSCE NA GLOWNEJ STRONIE!

 

jeszcze dodam ze ja tez robilem dokladnie ten sam model ale nie dokonczylem, niestety :-( i mialem w planach wyeksponowac ja na jakims ciekawym tle. No i mam pytanko czy mozesz dodac ta bejce w jakies fajne studio? fajnie by bylo ;-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ci robic przykrosci ale szczerze mowiac nie wiem jakim stylem twoj model znalazl sie w rekomendacjach... sezon ogorkowy? niee...

no nic, model nie ma obwodki grila, z tylu przy swietle ma chyba bugi, na zderzaku ma napewno, ogolnie sprawia wrazenie bubble cara... ale ogolnie nie jest zle, 6-7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ci robic przykrosci ale szczerze mowiac nie wiem jakim stylem twoj model znalazl sie w rekomendacjach... sezon ogorkowy? niee...

no nic, model nie ma obwodki grila, z tylu przy swietle ma chyba bugi, na zderzaku ma napewno, ogolnie sprawia wrazenie bubble cara... ale ogolnie nie jest zle, 6-7/10

 

nie no spoko, zdaje sobie sprawę że model i render nie są najlepsze, ale ja ciagle jestem w tym poczatkujacy, jest to raptem mój drugi czy trzeci model samochodu. Cały czas się ucze czegoś nowego, z modelu na model umiem coraz więcej. Jak tylko znajde troche czasu to postaram sie poprawić BMW i zrobic jej jakies lepsze studio.

 

A co do rekomendacji, to sam jestem zdziwiony, co nie znaczy, że sie nie cieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności