Skocz do zawartości

Postać 2d - wojownik fantasy


Rastamarian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłem sobie tablet (volito2) i postanowiłem wrzucić tutaj moją pierwszą pracę. Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o Paintera czy innego tam jakiegoś Photoshopa dlatego proszę o obiektywną krytykę i wyrozumiałość :).

Pracka oczywiście nie jest skończona ale w miarę możliwości (i chęci) będę tutaj wrzucał jej kolejne "odsłony" :)

 

sentinelfz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pracujesz na warstwach? jak tak, to spx pracuj dalej

proponuję podnieść głowę i obniżyć jego lewą rękę (szczególnie naramiennik), bo jest taki... 'ściśnięty'

 

zrób od razu tło, choćby pojedynczy gradient, żebyśmy forumowicze mogli pomóc przy oświetleniu

 

może wyjść naprawdę ciekawa praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawą reka ciut wysun, dorob mu nogi moze i poczekaj troche z detalami, najpierw sproboj zdefiniowac bryly zeby byly bardziej czytelne. Jesli chcesz zostawic linie to zroznicuj ja troszeczke, zewnetrzna zrob grubsza niz reszta. Pamietaj o obracaniu poziomo w ten sposob bedziesz widzial wiecej. powodzenia i milej zabawy. Sam tez mam volita hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, nie pracuję na warstwach, naramiennik ciągle próbuję poprawić ale nie mogę osiągnąć zadowalającego efektu i w ogóle taki jakiś za duży jest. Tła początkowo nie zamierzałem robić ale może spróbuję, a tak w sumie to co to jest ten (nie śmiać się:) gradient ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie smiac, kazdy sie uczy.

Gradient, to tak jak kolega wyzej napisal: stopniowe przejscie z jednego koloru "w" drugi. (Narzedzie to, bardzo zreszta pomocne, mozesz znalezc zaraz pod lub jako jedna z opcji "wypelnienia tla" w wiekszosci programow graficznych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o dlugosc broni to nie jest to zaden blad, wakizashi maja 33-40 cm okolo to tak na przyklad. a i katany bardzo dlugie nie sa. jesli mialby chlopak wybierac, to raczej dlatego iz taka bron wyglada dziwnie, bo kazdy jest przyzwyczajony do mieczy i sztyletow :)

 

sam wojownik dosc dobrze narysowany jesli chodzi o bryle - gdyby dodac swiatlocien wyszedlby swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Uważacie, że lepiej będzie jak zrobię mu zwykły prosty miecz ? W sumie sam się zaczynam do tego przekonywać. Jeśli chodzi o postęp w pracy to próbuję zrobić mu błyszczący pancerz ale pierwszy raz się za to zabieram i nie zawsze fajnie wychodzi. Może jakieś wskazówki ? ...

 

untiled1699td1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki za spóźniony update ale studia się zaczęły no i sami wiecie ...

Generalnie to już chyba ostateczna wersja bo nie mam siły dłużej nad tym siedzieć, muszę spróbować czegoś nowego a właściwie sporo poćwiczyć.

Choć pracka daleka jest od ukończenia to przynajmniej widać pewien postęp jeśli porównać pierwszą wersje i tę ostatnią.

Dzięki wszystkim którzy udzielili się na wątku, wasze rady okazały się pomocne.

 

 

sentinelnt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności