Skocz do zawartości

minibitwa AIRSHIP-design


ortheza

Na którą pracę głosujesz  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą pracę głosujesz

    • MCMIriam
      0
    • niC
      0
    • kipalol
      0
    • Marcin_PS
      0
    • nicponim
      1
    • Mariusz Kl
      0
    • OmeN2501
      0
    • Ortheza
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Szczegoly:

Bitwa polega na wykonaniu projektu staku powietrzego, moze to byc jakakolwiek maszyna do poruszania sie w powietrzu od balonu po odrzutowiec.

Kolejne etapy pracy umieszczac nalezy w tym watku jako kolejne posty.

uwaga: technika dowolna ale 2d, olowek, pisak, tablet...

czas pracy: 3 tygodnie od 18.09 do 7.10,

glosowanie: od 1.10 do 10.10

 

11.10 podsumowanie

-------------------------------------------------

Zgłosilo sie 8 osob:

MCMIriam

Ortheza

niC

kipalol

Marcin_ps

nicponim

Mariusz Kl

OmeN2501

 

Zycze powodzenia :-)

 

NAJWAZNIEJSZE!

Bitwa ma sluzyc nauczeniu sie czegos :) Wiec prosba wielka o komentarze do wszystkich odwiedzajacych i uczstnikow.

-------------------------------------------

UWAGA!!

 

Z racji tego ze nie ma zbyt wielu prac jeszcze, postanowilismy ze przesuniemy termin o tydzien i damy szanse innym no i sobie na dokonczenie prac.

 

Czyli naprawde OSTATECZNY termin mija 15 pazdziernika

Glosowanie: 16-20 pazdziernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra ja juz w sumie skonczylem, moze zrobie jeszcze wersje inna, futurystyczna cos ala maszyna za xxxx lat, ale niewiem, na dzis dzien nie mam ochoty:p

podaj linki:

przed:p9200080yy7.th.jpg niepodobal mi sie ogon i ogolnie troche przydlugi byl, wiec w koncowej wersji skrocilem i wywalilem ogonek

po: p9240096wa5.th.jpg

p9240095nd1.th.jpg

p9240097gj3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne na co wpadlem od razu to to ze nie chcem robic zadnych daleko idacych w przyszlosc conceptow, chcialem raczej cos ala maszyny parowe, jakies takie pierwsze pionierskie pseudosamoloty. Co do ksztaltu to nie mialem jego z gory zaplanowanego, przy rysowaniu cos dorzucalem, cos wywalalem, zmienialem; nawet jak juz czesc byla zasmarowana olowkiem, to pozniej gumkowalem, bo nie podobalo mi sie:/

 

edit:

ortheza- niezle niezle, ja bym wybral chyba ten latajacy statek, tez na poczatku myslalem nad czyms takim, takie basniowe, fantasy, latajacy statek ma swoj urok;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz szczerze powiedziawszy olalem ta bitwe:p innymi duperelami sie teraz zajmuje... Statek moj nie specjalnie mi sie podoba, sporo w nim wad, niedociaglosci, mozna bylo by cos dodac, zmienic, gdybym teraz mial robic zmienilbym chyba wszystko...no ale do machin itp powroce moze za jakis czas bo nigdy jeszcze tego nie rysowalem a ten statek to pierwsza maszyna jaka wyskrobalem:p

 

Kipalol- troche na latwize poszedles, bo karete mozna przerysowac z neta, malo tutaj jest twoich pomyslow itp, zupelnie inna rzecz ze latajaca karete juz widzialem na cgtalk;] Ale tak czy siak ciekaw jestem efektu.

 

McMiriam- wiecej szczegolow bym dodal, pierwszy samolocik ma moim zdaniem za masywny przod w stosunku do tyłka. W drugim podoba mi sie kabina ale przod i ogon do poprawki;]

 

Ortheza- fajny fajny;]

 

Wszystkim powodzenia zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już ścinający kadr, to "kamera" powinna być IMO nieco bliżej pojazdu

więcej miejsca z prawej, na jakieś efektowne tło, pokazujące rozmiar lub prędkość statku

 

sam design naprawde dobry

 

PS. genialną masz tą stronę :D szczególnie patent z zanikającym suwakiem

pracki też NC :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna minibitwa szkoda ze tak pozno sie zorientowalem no nic :)

nicponim moj faworyt, szkoda ze prace sa bez koloru albo mozna sie pokusic o jakies wykonczenie w monochromie i zrobic jakis lejalcik do prac bo tak same zdjecia z rysunkow wygladaja malo profesjonalnie

 

poz

 

ps. ortheza spiesz sie chlopie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tlem nie powinniscie sie martwic. bo jak nazwa wskazuje najwaznieszy jest ten srodek transportu.

 

Bedzie 2-gi etap do tej bitwy, ale nie chcialem zbyt zamieszac w opisie.

W 2-gim etapie tematem bedzie zorbienie sceny z wykorzystaniem tego co zprojektowaliscie w tym etapie.

 

ale o szczegolach napisze po skonczeniu tej minibitwy.

Aha przesunalem termin konca tej minibitwy, zajrzyjecie do pierwszego posta :-)

 

a ja wrzucam kolejny etap prac, szkic koncowy, teraz bede meczyl go w painterze :)

 

skan4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortheza -fajne fajne ale z perpektywa zrabales:/

zielone-linia horyzontu;

beztytuuvf9.th.png

niebieska- linie ktore powinny sie zbiegac- chociaz punkt powinien byc znacznie dalej-linie prawie rownolegle do linii horyzonru jezeli jeden zbieg juz miales na kartce( zielony krzyzyk)

 

inna sprawa tyczy sie trojzbiegu- czerwone linnie- slup trzymajacy balony jest rownolegly z kabina:/ nie zbiega sie:/ przerywana narysowalem mneij wiecej jak powinno to isc.

 

Mozliwe ze gdzies sie walnalem to poprawiac !;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadr jest przekrzywiony. linia horyzointu przechodzi ukosnie na rowno z osia balonu po prawej. Przynajmniej takie jest zaloznie troche sie rozjechalo to fakt i mam juz to poprawione w painetrze, dzis bedzie updejt jesli nic mi nie wypadnie.

 

Dzieki z zworcenie uwagi. chociarz sam tez to zauwazylem ze perspektywa jest koslawa.

Dawno nie rysowalem na wiekszym formacie to mi reka ujechala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wzleci :D ....żart:) Coraz lepiej, jak Cię zwolnią z pracy, to bedziesz miał fulen nadto czasa na ryowanie :) Nie... ok już bez tanich dowcipów. Ta czaaszka to troszku jak na motorku. Może by ją czymśtam zastąpić? ..., ale faktem jest, że postęp znaczny widzę, może to dlatego, że na kartce...może. Cosik z Ciebie bedzie. No, ale dopiero..jak Cię wyleją z roboty za to potajemne rysowanie :D Oj jakąś głupawkę złapałem. Trzym się. Hej ;)

 

edit. Ja już wiem skąd głupawka. Ja tą minę Einstaina zobaczyłem! hahaha:D Jest zawalista hehehe:D To na tyle tyle. ...hehehehe :D ...cześć....hahahhahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart_artCiekawy pomysł, a co z resztą pracy będzie ??

 

Ortheza hmm, ciekawie ciekawie się robi ale . . . chyba tego nie skączysz :)

 

Wnioskuję o więcej czasu . . .

 

a tu mój między UpDate . . . taka mała zmiana . . .

 

s006kd4.th.jpg

 

Pozdrawiam,

 

i do roboty . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry chlopy ale opieprzacie sie na maxa;p Toz to kwestia jednego dnia zrobic ten stateczek...

 

McMiriam- statek fajny ale ta czacha...:/ Taka czache to do old skulowych motorowezykow mozesz wsadzic ale nie w jakis futurystyczny statek a bladz okropienstwo:! fuuuu:p

 

 

Czacha zostaje :), tak ma być i zostanie jak wykończę całość to obaczysz . . . co do czasu to fakt . . . ale operniczac to my się raczej nie operiniczamy jedynie zajmujemy się czymś innym jak to co mamy do zrobienia . . . a btw. w PS'ie NICPONIM pośmigaj troszkę ;)

 

Pozdrowienia . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak to w życiu bywa :(, fast update . . .

 

z tego co zdążyłem zrobić ;) i niestety do roboty muszę spadać awaria serwera :/. . .

 

s006app7.th.jpg

 

może ktoś wyduma jaką osłonkę na silnik zrobić ;) . . .

aha ta część na górze z lewej stawiona poglądowo ;))0

 

SeeUsoon

mały eDi: bo w moim wieku pamięc szwankuje, mój drogi nicponim a może spróbuj w PS lub Painterze cościk wymodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bra, mały update, próba kolorowania :(, porażka ale co tam, Boże daj czasu . . . niestety jak zwykle . . .

 

skończe go na bank ;) następnym razem . . .

 

s006bdp8.th.jpg

 

dużo pracy jeszcze przede mną, i brak mi kumancji niestety co i jak z tym podkolorywaniem w PS oraz teksturowaniem . . . ;?? ale nic to upór do dobra cecha . . .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bracie przy takiej detalizacji ja wysiadam i czekam na stopa do przystanku wiedza - photoshopa . . . I need know more, more and more . . .

 

Gratulacje, wszystkim - którzy próbowali moi faworyci to Ortheza i Nicponim ;) (szkic za@ fajny - ale mógłbyś przynajmniej spróbować w PS'ie lub Painterze.

 

Ortheza detal, gdyby stykło czasu ;), kto wie co by się działo. nadłubałeś się przy tym, że hoho

 

 

Zaczynamy od poniedziałku nowy ;) kontynuacja tego wątku ale pojaździk in action ;)). . .

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co juz koniec? szkoda ze polowa osob rysow nie dala:/

 

Ortheza- nadlubales sie- fajna ta kratownica, szkoda ze czasu nie masz na wykonczenie calego statku w taki sposob:/

 

Pojazdziku w akcji nie robie bo:

- nie mam czasu, studiuja pochlaniaja:/

- ten co zrobilem nie podoba mi sie juz:p

 

Zycze tylko powodzenia wszystkim w kolejnej bitwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności