Skocz do zawartości

Photorealistic car modeling


Pchelek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prosbe do osb posiadajacych tego tutoriala (http://www.digitaltutors.com/store/product.php?productid=56&cat=0&bestseller)

 

Czy jest mozliwosc zeby ktos mi wyslal na maila albo wrzucil gdzies na neta ten poczatkowy plik od ktorego sie zaczyna... tam sa tylko ustawione 4 box'y z widokiem na samochod z wszystkich stron ale wlasnie go nie mam a jest mi bardzo potrzebny

 

z gory dzieki za pomoc !

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

tak chetnie bym zlozyl reklamacje :) ale to chyba adminowi sieci DC na akademiku ;)

 

mam niby wszystkie 3 plytki przegladalem te tutki wszystko jest tylko brakuje tego pliku :) a nawet jakas niepotrzebna instalka quicktima na wszystkich 3 cedekach jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Posty zawierajace pytania o warezy i cracki beda natychmiast kasowane."

no i jeszcze chyba gdzies pisali ze nie mozna gadac o nielegalnym oprogramowaniu dobra trudno ja sie pytam tylko o jeden pliczek jak nikt mi go nie wysle swiat sie nie zawali poradze jakos sobie

 

ale przeciez tak grzecznie prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam pewnie nie było żadnego boxa, tylko image plane, bo tego się w mayce używa. Przeczytaj sobie to:http://www.the-blueprints.com/index.php?tutorials/maya/ , przypuszczam, że nawet ładniej jest wyjaśnione. Nie będziesz musiał zadawać żadnych nieodpowiednich pytań, zresztą wątek i tak pewnie niedługo wyleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności