Jump to content

Obiekt 3D: Fujitsu Siemens Pocket Loox 420

P4VV37

Recommended Posts

• Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wrzucam siatę:

render1vx6.jpg

render2wk9.jpg

render3se5.jpg

Co do sceny to chcę to narazie oświetlić Hidri, co widać na 1 renderze, ale coś mi nie idzie. Z tąd ten zielony kolor.

Na klawiszach jest Turbo smooth, z tąd tyle poligonów. Co do ich ksztyałtów to jest ok, mam taki w domu i oprócz środkowego przycisku wszystkie są płaskie.

Przez najbliższe kilka dni nic z tym nie zrobie. subdiv tego materiału to 24, chyba wcale nie tak mało?

Oświetlenie zmienie tylko niewiem jak. Te które jest teraz wzorowane było na tym tutku o pianinie. Tylko że trochę musiałem zmienić, bo tam był użyty mental.

Zająłem się nim właśnie dlatego że jest prosty:)

Wróciłem i zrobiłem już trochę. Poprawiłem siatkę z przodu ale nadal widać parę błędów. Zacząłem kombinować z tą dziurą na rysik, wrzucę coś później. Wiem że mało widać, jeśli ktoś miałby jakiś tutek dot. oświetlenia to nie krępować się i wrzucać. Ja jakiś znalazłem ale nie bardzo mi pasuje.

Na razie tyle:

rendersm0.th.jpg

render1xv9.th.jpg

Znalazłem http://www.aversis.be/extra_tutorials/vray_studio_lighting.htm postaram się go użyć.

p.s.

W nowym Firefoksie jest sprawdzanie pisowni czy to jakieś zmiany na forum? W każdym razie podoba mi się to!