Jump to content

Domy- prosze o surowe komentarze


kjubas

Recommended Posts

  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z tą bryczką przegiąłeś. Kardy proponuje robić z poziomu człowieka. Ten z niebieskim dachem ma za dużą dachówe. Popracuje więcej nad montażem w PS, używaj zdjęć dobrej jakośći. Na niektórych jasność domu jest inna niż na zdjęciu. Skala też czasem jest skopana. Ogólnie nie najgorzej.

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Podobają mi się dachówki i siding drewniany pod dachem - korzystasz z gotówców? czy może możesz udostępnić ten materiał.

 

Skala dachówek się wali - tak jak było mówione.

 

Z tą bryczką to niezły polew miałem, nie powiem. :D:D Przegięcie :D Wygląda jakby w domu nie wyszło przyziemie, więc je chcialeś przysłonić :D

 

Myślę, że efekt psuje Ci szkło - nad tym trzeba popracować. Inna sprawa to jak już ktoś powiedział - montarz. Trochę to ponawklejane jest. Domy odcinają się na maksa tym, że są ostre w kancik, a zdjęcie jest robione średnio.

 

Co do samej architektury nie musze się wypowiadać... ehh.

Patrząc na to: http://www.designboom.com/snapshots/venice_06.html - czyli obrazki z biennale, samemu można sobie obczaić, że nasz kraj musi dużo nadrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

no jesli chodzi o jakosc architektury to sie zgadzam, ale chleb na ulicy nie lezy niestety:) co do szybek to macie jakies pomysly zeby to wygladalo naturalnie? Dachowka to teksturka maxowska z bumpem i kolorki tylko przerobione lekko w PS. Zabieram sie teraz do wnetrz tych domkow- ledwo zaczalem a juz nerwy mi siadaja. Ale bede walczyl. I tu prosba o tutki z ustawieniami v-raya we wnetrzach. Czekam na dalsze komentarze...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy