Skocz do zawartości

www.element-ds.com


lukas_ele

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no meczą mnie te dzwieki i nie wiem czemu nie chcą sie wyłączyć, wszystko miło wygląda, nawigacja w miare ok bo te kropeczki przy wyborze prac sa dziwne i nie wiem po co i jak dla mnie troche za duzo efektów bo ja lubie minimalizm :P Ogólnie ok. Pozdro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.w.

+nie podoba mi się galeria... te kropki.. (przy 1600/1200 jest to ciut małe.. i w sumie to nie wiem... czy obejrzałem wszystkie grafiki... bo można się pogubić )

No i ogólnie nie przepadam za całkowitym flash...

 

Mimo wszystko nie jest źle ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Pomysłowe, ze smakiem. To online'owe portfolio więc ma być pokazem umiejętności już samo w sobie. Minimalizm to się przydaje na google.com ale z pewnością nie w portfolio. Rzeczywiście, czas ładowania menu trochę przydługi, może lepiej rozbić to ładowanie na etapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stronka jest wypas wcale nie przeładowana jest ok tylko dał bym jeszcze ze 2 kolorki bo za niebiesko i czasami nie czytelnie przez to :) Edit :P Bo nie dałem oceny 5/6 Czekam na następny projekt żeby wystawić 6/6 [CUKIERO] :P Jak napisał Maceo Jesteś "Pro" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z fajniejszych stron prezentowanych na tym forum. Ja byłbym zadowolony z rezultatu takiego. Nie jest to nic odkryczego i nowoczesnego (powiem, że jest wtórna) ale jest bardzo przyjemna i spójna. Wygląda bardzo pro i nie wstyd ją pokazywać

 

7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności