Skocz do zawartości

Ustawienie kadru


Gość George82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość George82

Mam problem z ustawieniem dobrego kadru... Pomieszczonko jest bardzo male i nie mam zielonego pojecia jak je wyeksponowac. Nie potrafie ustawic kamery tak, zeby "zlapala" ladne ujecie bez znieksztalcenia geometrii. Zamieszczam linka do scenki, jezeli komus sie nudzi, lub ma ochote pomoc, to bylbym wdzieczny....;)

 

http://rapidshare.de/files/34675712/kuchnia05.max

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

daj screena lepiej a nie linka do scenki. Spróbuj umieścić kamerę poza pomieszczeniem i wyłączyć jednej ze ścian (tej za którą jest kamera) "visible to camera" będziesz mógł wtedy ustawić dłuższą ogniskową i przy okazji objąć większą część pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Vorek: Wlasnie w ten sposob nie za bardzo :) wszystkie sciany mam "wyciagniete" z plejna....:/ Juz nawet nie chodzi mi o znalezienie dobrego miejsca dla kamery, tylko o ustawienie jej w taki sposob, zeby nie zmieniala mi geometrii przy wydluzaniu ogniskowej itd., itp. (mam nadzieje, ze sie nie zaplatalem w tlumaczeniu...;])

 

P.S. Dzis nie dam screen'a, bo maxa dzisiaj juz nie wlaczam...;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

kome: w ten sposob znikaja mi 2 sciany (nie chce kamery na wprost jednej). Wlasnie dlatego zamiescilem scenke, mialem nadzieje, ze bedzie mi to latwiej wytlumaczyc...;]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności