Skocz do zawartości

Max sie sypie, czy to wina GPU?


hammerhearth

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz 3ds max 6 po zainstalowaniu chodzi mi ok, ale jak chce drugi raz uruchomic to juz sie nie da, wyskakuje blad. Tak samo jest z trialem7 i 8 (w osemce zauwazylem ze sypie sie przy ladowaniu pliku mental.dlz).

Na innym kompie probowalem i max chodzi bez zarzutu. Jak myslicie, czy to wina karty graficznej?? Mam GF 5500 256MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W takim razie zobacz, czy wyłączenie ładowania tego mudułu coś pomoże. Jeśli nie da się tego zrobić bez uruchomienia aplikacji, przenieś ewentualnie do innego folderu.

 

To oczywiście nie rozwiąże całkowicie problemu, ale pomoże ustalić przyczny pojawiającego się błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak sie działo z niektórymi programami gdy miałem pokaźną liczbę trojanów. Np nero po zainstalowaniu działał a przy drugim uruchomieniu nie chciał sie włączyć. Natomiast po zainstalowaniu najnowszego Quicktime'a z jakimś tam dodatkowymi opcjami to miałem problem w ImageReady. Pokazywało mi sie okno z opcją do wyboru "ok". Mogłem go wtedy uruchomic jedynie przez klikniecie prawym przyciskiem na pliku który chciałem edytować i "otwórz za pomocą"....

 

 

może to wina właśnie wirusów i trojanów, pamiętaj formatowanie dysku niekoniecznie się ich pozbywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności