Skocz do zawartości

pliki sciagane do tempa (skad?)


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej - to znowu ja i znowu moje dziwne pytania :) czy jest jakis sposób - bez zaglądania w soe czytany plik do tempa ? tj urce htmla aby sprawdzic (moze jakis app) skad jest aktualnie sciagany plik do tempa - albo cos w stylu - co jest aktualnie sciagane na pc - chodzi mi o czytanie filmikow do tempa - z stron takich jak youtube itp - wiem ze sa na to sposoby ale chce poznac inną metode - skoro otwierajac strone plik jest czytany w htmlu (flv) i pojawia sie w tempie to musi byc jakis posób aby sprawdzic skad jest on pobierany w danej chwili - jesli ktos rozumie o czym pisze :] ktosjuz o tym myslał ?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

firefox + videodownloader chyba pokazuje, ale glowy nie dam uciac ;) innej motody raczej nie znam, pozatym kazda przegladarka ma chyba swoj katalog , w nim plik jest uzywany tak samo jak rarowy plik podczas podgladu, jak masz podglad jest + read only jak wylaczasz sajta odrazu plik z tempa jest kasowany , chyba ze w tym czasie robisz cos z plikiem moze w te strone bardziej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - ale ja napisałem o tym - nie interesują mnie inne sposoby pozyskiwania bo te znam - javimoya.com postowałem w Rzeczach.I.. pare miesiecy temu - zresztą to to samo co keepvid.com , video downloadera tez znam z mozilli bo znalazłem go tutaj w tym poradniku

 

http://www.idg.pl/news/98529.html

 

ale nie interesuje mnie to - chodzi tutaj bardziej o technologie niz o chec pozyskania filmiku - poprostu jestem zdania że skoro film się czyta do tempa to musi byc sposób aby zobaczyc co dana przeglądarka w danej chwili sciaga...tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus: może być ciężko z tym o czym mówisz bo to wymaga dość powaznej ingerencji w kod przeglądarki. Dlaczego? A no dlatego, że jak zauważyłeś przeglądarka zmienia nazwy plików zapisując je do katalogu TEMP co za tym idzie program, który miałby Tobie mówić co przeglądarka zapisuje bądź odczytuje z TEMP-a, musiałby "dekodowac te nazwy", tym samym musiałby być bardzo zagnieżdżony w strukturę samej przeglądarki. No chyba, że wszystko jest prostsze niż się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności