Skocz do zawartości

Pomoc dla amatora :P


Baumi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mozecie ocenic ta stronke: wiem, ze nie jest na wysokim poziomie, ale to dlatego, ze w sumie pierwszy raz to robie :P Mi osobiscie nie podoba sie logo i napis obok niego (zbyt plasko i jakos taki... hmm.. nie umie tego ujac w slowa, ale chodzi o to, ze nie bardzo mi lezy, choc kolor i loga i napisu musi pozostac bez zmian). Czekam na jakies konstruktywne komentarze i uwagi. Zupelnie nie znam sie na grafice, wiec moze znalazlaby sie osoba, ktora w wolnej chwili zechcialaby mi pomoc z tym wszystkim? Stronka nie jest duza, a jej oprawa graficzna nie wymaga wiele pracy, ale to niestety nie moja dzialka :( Nie piszcie postow w stulu: stronka do dupy, tylko jesli chcecie pomoc to napiszcie co byscie zmienili. Pozdrawiam i z gory dzieki :)

 

Adres: http://baumi.webd.pl/brokat/index.php

 

P.S. Tresci jeszcze nie ma, mam na mysli sam konspekt strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Stronka jest do du... xD

Dobra, teraz poważnie. Zmieniłbym czcionkę pod napisem Brokat bo nie pasuje stylem do modernistycznego wygląda layoutu. Napisy na przyciskach menu wyjustowałbym do lewej krawędzi, równe odległości od tcyh strzałko-kwadracików. Poza tym wygląda to schludnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponujesz bardziej prostą czcionke pod napisem?

A co do przyciskow, to były wyjustowane do lewej (przynajmniej w FF :P). Po odpaleniu IE juz tak nie jest. Dzieki, zaraz poprawie. A co powiesz o samym napisie BROKAT, oraz o tym szarym tle na okolo? Uwazasz ze moze tak zostac?

 

Co do jakosci to postaram sie ja poprawic do jutra :)

 

//EDIT:

Wyrównanie poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że sobie wymyślili logo z niebieskim napisem :/ Nie jestem entuzjastą seledynków a już z pewnością nie w połączeniu z takim niebieskim jednak nie wygląda to źle. Może pobaw się jeszcze odcieniami tych kolorów. Co do tego szarego to chyba dość dobrze się neutralizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze z tymi kolorami to macie racje. Jutro to zmienie i zobacze jak wyglada. Dzis juz nie dam rady bo zaraz musze wychodzic. Co do laski i globusu to wg. mnie bez tego bylo by tam strasznie pusto i stronka by odrzucala. Co do kolorow to moze macie jakies propozycje? Jak juz wczesniej wspomnialem - moj zmysl graficzny jest na bardzo niskim poziomie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jpg daj większą jakość np 8 bo teraz to jest kpina, widać aż pixeloze przy krawędziach!

 

proponuje zmienić przede wszystkim rozmiar oraz krój czcionki w tym logo! zmniejsz o conajmniej połowe wielkość a sam krój wybierz jakiś bardziej subtelniejszy co by pasował do tej kozy i globusa ;-)

 

jak na piewrszą strone to widać że masz talent jednak musisz go rozbudować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jakosci to na pewno zmienie, tyle, ze przy jakosci 8 kazdy z kawalkow tego loga zajmuje ok. 20kB :( Czcionke tez poprawie, dzieki za opinie :)

 

jeśli używasz photoshopa to zabaw się opcją Save to web - gwarantuje dobrą jakość przy małych plikach wynikowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixeloza wyeliminowana i czcionka tekstu pod logiem tez zmieniona. Co jeszcze warto ulepszyc? Siwy, co do nazwy nic na to nie poradze :P Co do kolorow, to jakie bys polecil? Stronka ogolnie ma byc malo skomplikowana i bardzo przystepna. Moze podrzucilbys jakis layaut'cik, ktory bylby lepszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotke babki i globus znalazlem w necie. Ja totalnie nie znam sie na grafice. Jesli chcesz to mozesz pomoc. Niestety kasy nie moge zaoferowac, poniewaz sam nic za to nie biore bo to dla rodzicow dziewczyny. Jesli masz jakies pomysly, to chetnie zobacze. Ja to po prostu robie po raz pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozdzielilem menu i pole informacyjne, tak, ze jest teraz wiecej krągłości. Co do babki to chcialbym ja zostawic z tego wzgledu, ze wg mnie wyglada profesjonalnie, a co za tym idzie potencjalny klient moze miec takie wrazenie o firmie. Co do kolorow to postaram sie jak najszybciej zmienic... zastanawiam sie tylko na jaki. Nie che zeby stronka byla za ciemna, ale jednoczesnie nie moze tez bic po oczach :) Pomysle...

 

Co powiecie na taki kolor (na razie zmienione tylko na gorze):

http://baumi.webd.pl/brokat2/index.php

Uciekla mi jeszcze do gory nazwa firmy, ale to sie jeszcze poprawi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności