Skocz do zawartości

Scena 3D: Sypialnia


Mariusz W

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Znowu Ty?;D ...ale teraz mi się nie podoba, ha;D Podłogę z drugiego, daj do pierwszego, wymień kwiatka, albo postaw coś roślinnego na podłodze a la drzewko, lampki nie wiem dlaczego, ale wkurzają mnie swoją formą...;p Poduszki świetnie wyszły, łóżko pościeliłeś wręcz rodem z amerykańskiego hotelu (polskich standardów nie znam;p) Cokolik - fajny szczegół, niby pierdoła, a dopełnia. Światło ogólne tworzy fajny intymny klimat, choć mogło by być jeszcze subtelniej. Światła nad łóżkiem moim zdaniem trochę za mocne, zmień żarówki, bo spalisz transformator;D

 

Edit:

Co to za tekstura na drzwiach (szafy?)...? Szkło 'mleczne'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Ty?;D ...ale teraz mi się nie podoba, ha;D Podłogę z drugiego, daj do pierwszego, wymień kwiatka, albo postaw coś roślinnego na podłodze a la drzewko, lampki nie wiem dlaczego, ale wkurzają mnie swoją formą...;p Poduszki świetnie wyszły, łóżko pościeliłeś wręcz rodem z amerykańskiego hotelu (polskich standardów nie znam;p) Cokolik - fajny szczegół, niby pierdoła, a dopełnia. Światło ogólne tworzy fajny intymny klimat, choć mogło by być jeszcze subtelniej. Światła nad łóżkiem moim zdaniem trochę za mocne, zmień żarówki, bo spalisz transformator;D

 

Edit:

Co to za tekstura na drzwiach (szafy?)...? Szkło 'mleczne'?

 

Obawiam sie ze twoje "żądania" nie zostaną spelnione... Co innego jak bedziesz naszym klientem ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, tylko jak dla mnie troszeczke za intensywne kolory, ale to pewnie dlatego ze sam mam z tym problem to swiruje, fajnie, nieczepiam sie materialow bo niema czego, wykonales zadanie, punkt dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym renderze to płytki położone są ?? tak w sypialni, prosto z cieplusiego łóżeczka na zimną posadzkę brrrrry :)

a pozatym to proporcje jakieś dziwne - zakładając że łóżko ma jakieś max 180 cm. szerokości to tak na oko wychodzi płytka 80x80 takich jeszcze nie widziałem.

2 stanowczo lepszy - fajny materiał na szafie światło ok. no i ta podłoga zmieniona - ten mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

dzieki za komentarze ;)

na pierwszym renderze to płytki położone są ?? tak w sypialni, prosto z cieplusiego łóżeczka na zimną posadzkę brrrrry :)

a pozatym to proporcje jakieś dziwne - zakładając że łóżko ma jakieś max 180 cm. szerokości to tak na oko wychodzi płytka 80x80 takich jeszcze nie widziałem.

2 stanowczo lepszy - fajny materiał na szafie światło ok. no i ta podłoga zmieniona - ten mi sie podoba

 

Plytki w sypialni - wiadomo- kwestia gustu a nawet indywidualnych preferencji . Ktos moze lubic ktos inny nie :)Zimne niekoniecznie - jesli ogrzewanie podlogowe :) Co do wielkości to duzo sie nie pomyliles - taka plytka ma 60 x60 cm

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności