Skocz do zawartości

Scena 3D: Mój pokój :)


razor1988

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zrobić pierwszą porządną wizualizacje, dlatego zaczynam od mojego pokoju bo wszystko jest na miejscu. Najpierw wymodeluje obiekty które się w nim znajdują, zaczynając od zprzętu RTV a kończąc na samej boazerii. Wszystko będzie 1:1 a mam taką nadzieję. Nie jest to proste zadanie bo mam mało miejsca, bałagan i sporo przedmiotów na wierzchu :P

Oto na próbe pierwszy render :)

Wzmacniacz Fisher CA-60

094379f9a2ffb3c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Narazie mało bo dopiero co zacząłem a nie moge całego dnia spędać przed komputerem :( jest jeszcze nauka

//edit zaraz dam postępy tylko skończy się render z moimi wypocinami dotyczącymi nauki oświetlenia w vrayu z których do końca nie jestem zadowolony. Wie ktoś może jak ładnie ustawić(parametry) kamere w pokoju żeby tak perspektywy nie tracić? Bo jak zrobiłem tak jak umiem to jakoś krzywo w kamerze :( (roziary 1:1 4,5m na 5m na próbe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz małe odejście od tematu bo wrzucam to nad czym pracowąłem/ćwiczyłem przed tym projektem :) doradzcie coś co do kamery bo jak widać na renderze strasznie krzywo jest :( a i prosze o ocene oświetlenia

Rendering około 7 godzin GI: Irradiance+light cache wszystko na very high sampling też

 

9902d5cadb698c7em.jpg

15151bj9.th.jpg

123ta0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :P na życzenie bez shaderów. Sorki pokazuje z shaderami bo z przyzwyczajenia :/.

Fikuśne w jakim sensie ?

Głośnik:

glosnikclayjx4.jpg

Wzmach:

wzmachclayzh2.jpg

2 ujęcie:

wzmach2claybs6.jpg

Sub:

subclayus8.jpg

i dvd ,jeszcze nie skończyłem, w poniedziałek dalsza praca :) :

dvdclaycr8.jpg

 

@piKsar ok może mogłem go wyedytować ale tamten post był z zapowiedzią :) a drugi z updatem ale i tak nie jestem w tym najlepszy bo na forum widziałem 4 posty pod rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności