Jump to content

Obiekt 3D: Brembo


tymko

Recommended Posts

  • Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ladna robota, z poczatku myslalem ze to jakas kosiarka czy kombajn,teraz wiem ze to .... brembo :) ale fajnie, byloby jeszcze fajniej gdybs zrobil animacje, byloby super

Link to comment
Share on other sites

Więcej ujęć jest na VIP, tu chciałem umieścić wybraną prace z kilku. Co do rozmyć na pierwszym planie - to był efekt zamierzony. Gdybym zrobił wszystko wyraźnie to być może było by mniej realistycznie tu i tak przesadziłem z przysłoną (Maxwell). Zależało mi na ustawieniu ostrośni na napis. A ten szum możliwe że gdybym zostawił przeliczanie na dłużęj to by zniknął. Render trwał 10 godzin.

 

Pozdrawiam, dzięki za komentarze!

Link to comment
Share on other sites

HXL - co do wyboru to tak wypadło na ten akurat, może dlatego że był ostatni, fajnie że Ci się też poprzednie podobały. Nie wiedziałem który dać na finał.

 

sokół - być może zabardzo przyzwyczaiłem się do jpg, ale sprawdze PNG

Link to comment
Share on other sites

Super shader tarczy, plastik też fajny, ale materiał na zacisku mu tu jakoś nie pasuje, nie wiem, może taki jest w rzeczywistości, ale wizualnie mi się odcina.

Jako, że postanowiłem każdej komentowanej pracy dawać ocene, więc dla ciebie -2 za szum -1 za shader na zacisku -1 współczynnik korygujący za mała złożoność sceny ;P i +2 za shader metalu czyli 8/10

Link to comment
Share on other sites

Pecet - Zacisk nie jest identyczny w kolorze ani w strukturze lakieru, coś mi się w tym, który zrobiłem spodobało i nie chciałem na siłę tworzyć identycznego z realnym. Myślę że delikatny bump by się przydał ale chyba już zostawię ten zacisk w spokoju. Dzięki Pecet za radę, Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Cześć hindus! Może nie wrzucę tu siatki, skoro dawałem ją na Wipie, ale dam linka. http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=31566. Albo masz bezpośredni link http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=acbcff1ec4ee8bac

Możesz poczuć się moim nauczycielem bo zanim zrobiłem tą prace przejrzałem twoje posty dotyczące Maxwella (prawie wszystkie).

Pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy