Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Renault MN


Badyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O "Powrót Badyla" :]

Fajne że włączyłes odkurzacz i zaczołes porządki ale wszystko ci na te pracke zwiało nim druk wysechł, podoba mi sie pomysł na takie renery ala stara fotka jest trafiony ale jak wyzej te szumy sa do poprawy...

Stare fotki nie są tak tragiczne maja nieco głebi nawet dagerotypy -> inspiracja

Mysle ze tanim kosztem mozesz tego finisha dzużo lepiej dokonać ja bym to widział bardziej tak

 

88PZL_37_321_o_347_.jpg

 

>>TU jest takich wiecej. No i do roboty chłopie samo sie nic nie zrobi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda realistycznie....ale dlatego że niewiele widać:p też kiedyś próbowałem zrobić coś a'la stara fotka (skoda), u Ciebie napewno ten szum lipny i przegiołeś z przepaleniami, stare zdjęcia mają mniej kontrastu ale jest na nich więcej szczegółow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka bardzo fajna. z klimatem i choc szumy sztuczne, to jednak render ladnie sie scalil ze zdjeciem.

 

ciagnac dalej ttemat szumow... sprobuj pobawic sie filtrami Nikona do photoshopa, sa naprawde zacne. Mozna uzyskac znakomite stare zdjecia, ma duzo ladnych odcieni sepii. polecam.

stare zdjecia maja tez to do siebie ze z czasem nierownomiernie blakna. czyli fragmentami jest calkiem przyzwoita fotografia a miejscami zupelnie przepalona. zazwyczaj gora blaknie szybciej bo czesciej jest wystawiana na swiatlo. no i gora zazwyczaj w fotografii jest jasna, wiec jesli zdjecie straci troche koloru, to w tym miejscu widac to najbardziej.

 

powodzenie w porzadkach, oby wiecej takich znalezisk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności