Skocz do zawartości

Tutki na modelowanie budynków


Gość marzaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W moim przekonaniu modeluje sie lepiej budynki w autocadzie z kilku powodów.

1 jest taki że wszystkie branze pracują w tym sofcie wiec wszystkie rysunki są w nom dostepne i budowane z jego specyfiką.

2 To to że modelowanie bryłowe jest jakby stworzone pod to własnei a tam to podstawa.

 

Dlatego nie niejest to oczywiste tak jak nie widziałem tutków ukierunkowanych na to niestety

 

PS

Alternatywa moze być archicad ale go nie lubie i nie bede sie wypowiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzaj: jeśli chcesz projektować budynki to tak jak wspomniał damusTo w AutoCADzie czy innym oprogramowaniu inżynieryjnym.

 

ale jeśli chcesz jednak po prostu pomodelować sobie budyneczek zza okna to każda metoda jest dobra, włącznie ta z modelingiem samochodów czy postaci.

zaś tutoriali jest mnóstwo, wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A modelowaliście kiedykolwiek w 3ds budynki że tak bardzo jesteście negatywnie nastawieni?? Ja robie modele budynków w 3Ds. A obrabiam w Photoshopie. wychodżą nawet ciekawie chociaż nie mam dużego stażu w

3Ds. Jeśli marzaj masz chęć to śmiało modeluj w 3Ds. Co prawda jest to może bardziej czasochłonny sposób ale efekt jest lepszy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym, ja nie wiem czy modelownie jest tu wogóle dobrym pojęciem. Jak już to projektowanie i zgadzam się że programy typu cad są najlepsze do tego - wkońcu po to je napisano:P Owszem można w maxie robić wnętrza itp, koncepty itp. Ale główny projekt to już zupełnie co innego, a o projektach budowlanych, których napewno nie da sie zrobić w maxie nie ma co mówić nawet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności