Skocz do zawartości

scena 3d: podworze


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

hmm niestety kompletnie nie da sie nic w tej scenie przeedytowac, nawet zmienic dobrze konta kamery, praca za maxem trwa jakies 60sec po czym sie samoistnie zamyka, dlatego koncze ten projekt na tym etapie, mam go juz kompletnie dosc ehh, chyba sie zabiore za modelowanie szklanek i dlugopisow heheh

moglo wyjsc cos z tego fajnego ale skopalme wszystko - od textur do oswietlenia ;) hehehe tak wiem jest do bani ale co poradze;(

 

 

podworze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cała kompozycja bardzo mi się podoba... tak mi jakoś podchodzi i już. Ta ławka jest mega czaderska! :) serio serio. Światełko w całej scenie też super...

Te pnącza na ścianie mocno płaskie wyszły, ale trudo się mówi.. i taki drobiazg jeszcze.... przy takiej ekspozycji i tak silnym świtle możesz być pewnien, że ten fragment nieba który widać dałby konkretnego glowa! wyżarłoby tam kawał budynku :))

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOno.. niezly klimacik.. tylko po kiego dales tego interlacea to ja nie wiem.. grrrr tez mi pomysl.. wez to przerenderuj :) bo nie mozna sie skupic na texturach itp.. no a swiatlo faktycznie za duze.. gdyby nie to to powiedzialbym ze to fotka :) z interlacem ofcoz behhehehe [lol2] mozesz pokazac sama scenke bez textur?? :D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Uncle nawet nie wiem kiedy ty to skończyłeś:) Extra! Kolejna za[....]sta praca w twoim wykonaniu :D Szkoda, że max zaczął ci się sypać, ale to ujęcie jest dzięki temu nietypowe:) Ciekawe jaką następną pracę znowy wymyślisz. Zdzwił mnie trochę ten interlace, ale jak się nia da usunąć, to się nie da ;) Na koniec powinieneś to zaanimować jeszcze;)

 

Pozdro[piwo][piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności