Skocz do zawartości

komp do grafiki ok 3500zl


nitoprek

Rekomendowane odpowiedzi

co powiecie na taki zestaw??

 

intel 2c2 E6400 - 969,00

 

Asus P5B - 529

 

Kingstone 2x1024 - 998,00

 

Asus 7600 GS 512mb - 589,00

 

Baracuda 330 GB - 399,00

 

dvd - 130,00

 

obudowa (400W) - 169,00

 

lacznie daje = 3783,00

 

co o tym sadzicie... nabardziejj mi zalezy na opiniach o karcie graficznej i plycie glownej (czy dobry wybor?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A co w tym max'ie będziesz robił?

Bo to ważne w sumie, do arch. potrzebujesz głównie mocny procesor i ram (rendery...), a do scen z dużą ilością polygonów przydałaby się dobra karta.

No chyba, że to do wszystkiego po trochu, to wtedy Bzyku dobrze radzi z tym galaxy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o procesor to nie wiem czy jest sens brac E6400 pewnie E6300 jest niewiele gorszy. Jesli chodzi o grafike to 512 MB pewnie raczej ma znaczenie tylko w grach przy doczytywaniu textur. U siebie mam wlasnie 7600 GS firmy Gainward z pasywnym chlodzeniem, odpada problem z szumem, zacieraniem sie wiatraka i klopoty ze znalezeniem odpowiedniego jak cos mu sie stanie, karta ma 256 MB i wszystko chodzi calkiem znosnie, jedyny minus to brak OC w tym przypadku :)

 

Natomiast radze zainwestowac w dobry zasilacz, na tym polu polecam Tagan'a moc wg. uznania, praktycznie nie slyszalny gdyby nie dysk twardy to nie wiedzialbym ze jakis komputer obok mnie stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitoprek to jets proste a nawet banalne zaczynajac od PFC czyli zabezpieczen ich ilosci a wprzypadku takiego za 100zl ich brak no moze poza jednym bezpiecznikiem heh dalej lecac stabilnosc napiec bez i pod obciazeniem a na koniec mozna by porownac 300W porzdnego zasilacza a 400W jakiegos shitu i pewnie wyszlo by na to samo

za 779 bierz z miejsca 7900GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja mam zasilacz mode com 350W za jakieś 70zł. :D

Były nauczyciel inf. mojego brata teraz ma sklep komputerowy i stwierdził (jak kupowałem zasilacz u niego), że mode com'a jeszcze ani razu w serwisie nie widział, a po sklepie walają mu się drogie zepsute zasilacze oddane przez "szczęśliwych" posiadaczy.

Więc lepiej wybierać zasilacz, a nie firmę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności