Skocz do zawartości

WIP 2D: Urodzinowy obrazek


Jonasz_Real

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakładam ten wątek, bo potrzebuję waszej pomocy. W sobotę moja koleżanka obchodzi urodziny. Troszkę wolnego czasu jest. Chciałbym namalowac jej cos fajnego. Dzisiaj wyskrobałem ten oto obrazek. Na pierwszym planie będą maskotki, jeden z prawej strony, będzie trzymał tort urodzinowy itd. Będą w ukryciu.

Więc, bardzo chciałbym utrzymac w azjatyckim klimacie. Nie wiem, może powinienem namalowac tylko bambusy?

Bardzo proszę o konstruktywną krytykę. Co jeszcze byście mi doradzili?

Pozdrawiam

P.s. Celowo maluję jej dzieciństwo, jest już duża ;)

 

kaskamniejszeiz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem wywal ten tort i maskotki - zostaw sama postac - bardzo fajna twarz ci wyszla. I faktycznie jakis taki klimat i atmosfera skupienia panuje w rysunku. Wywalil bym tez te czernie z tylnego planu...przez to mocniejszy byl by kontrast z tymi konarami na 1 planie. No to tyle pitolenia - moze cos sie przyda... a maskotki taka tandeta pojada...sorry takie moje zdanie... Nie zepsuj pracy - fajnie sie zapowiada! :D

 

Pzdr

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka ;),

 

Częściowo popieram kolegę :), ale skupiłbym się raczej na bohaterce . . .

w sumie jak by nie było jako główny temat pracy . . . za dużo przestrzeni ponad nią . . . ogranicz kadr do bohaterki + dodaj przestrzeń z lewej strony pracy ;) . . . a co do klimatu, kwiat kwitnącej wiśni ;) jakaś pagoda w tle

babusów zostaw w spokoju :]

. . . może to Cię jakoś naprowadzi . . . leciutkie podkreślenie klimatu małymi detalami z lewej strony. I skup uwagę na dziewczynie . . .

 

Pozdrawiam :)

i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz_Real moim zdaniem jak chcesz zrobić dobre wrażenie na dziewczynie to nie używaj tak dużo czerni. Zrób raczej kolorowo i z dużą ilością światła. Więcej optymizmu bo tu zrobiłeś klimat zadumania (nawet na czasie ale nie na urodziny). Namaluj jej wesołe dzieciństwo. Powodzienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonaszu to dla mnie???? Ach jakie piękne, przyjdź proszę na moje urodziny, spróbuję udać piękne rozczarowanie. :D:D

 

A tak na uboczu to nawet nieźle to wygląda wszystko, tylko faktycznie...więcej szczegółów na bohaterce, bo jakoś ona ginie w tych gąszczach. Tort idzie dla biednych, wyrzuć go z planu, bo niepotrzebnie wzrok sprowadza do prawej dolnej strony obrazka. Głównym planem jest tutaj bohaterka, więc na niej się najbardziej skup, a także na tych dwóch czerwonych pstrokatach - poszczególnij je i tego który jest obok głowy ściskookiej chinki uwydatnij, by on na pierwszy ogień zwracał wzrok, wzrok następnie przejdzie na twarz chinki i tu zdziwienie :}. Tak powinno być wg mnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy obrazeczek...ja natomiast popracowałbym troche nad tymi gałązkami...poszukał koloru itp bo jak narazie to mi przypomina czarne wyciete otwory.. (lepiej chyba unikac czerni) aaaaa i jeszcze twarz! dodaj wiecej swiatła uwydatnij to i owo , poki co strasznie płaska jest :)

tak mi sie skojazyło : http://www.leszekartmd.republika.pl/dziewc.jpg

tyle ode mnie , powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, prawie skonczyłem, jeszcze godzinka i pracka będzie skonczona. Tylko mam problemy ze światłem, które ma padac na drzewa. Z głowy to ciężko będzie. Spoglądam jutro z natury. Jeśli będzie słoneczko. :)

 

Jakkas-Thank. Racja, ze bez tego tortu lepiej wygląda. Twoje rady na pewno mi się przydały.

MCMiriam-Dzięki. Kadr został ograniczony, i dodałem trochę detali, może byc teraz? :)

Tymko-Thq. Starałem się ograniczyc tej czerni, ale nie łatwo jest nim nie malowac.

S_X- Niestety to nie dla Ciebie. :D Cieszę się, że Ci się podoba. Od tej chwili, zacznę używac szerokiej gamy kolorów, dużą ilością różnic pędzelków.

leszke-lenia-dzięki, czy wciąż jest płaska bo już nie widzę. Muszę odpocząc teraz. Może potem, wypatrzę te błędy.

Heh, Yuki, w ostatnim momencie dopisuje Cie. Dzięki, dzięki !

 

youngft8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka :] to znowu ja . . .

 

Fajniej wygląda teraz . . . ale

 

1. :]

2. Daj jakiś element, na tej gałązce, ponieważ dziewcze zerka na coś w kierunku gałązki, lub też na nią. a sama gałązka wygląda mało "apetycznie"

3. Pracuj dalej ;]

 

Masz talenta . . .

 

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności